Anasayfa / Ek İşler Mayıs 12, 2015 841 okunma

Çankırı Ek İş İlanları

Çankırı evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Çankırı, şehir hayatından uzaklaşmak biraz kafa dinlemek isteyenler için sakin yapılı bir şehirdir. Tarıma el verişli topraklara sahip. Geçimin büyük bir kısma tarıma dayalı bir toplumdur. İş sektörü bu yönlü de ilerleme kaydedip ek gelir olarak da bir kazanç kaytnağı olarak görülmektedir.

Çankırı Ekonomisi
Çankırı’nın ekonomisinin büyük bir kısmını tarım ve avcılık oluşturmaktadır. Verimli topraklara ve yaylalara sahip doğayla bütün bir şehirdir. Tarımda ağılık tahıldadır. Koyun üreticiliği, fidancılık sektörü her yıl gelişmektedir. Önemli bir kısımda arıcılıkla uğraşmaktadır. Kovan ve işletme sayıları oldukça artmaktadır. İş sektörü bu yönlü de ilerleme kaydetmektedir.Çankırı sanayisi yeni gelişmekte olan bir sanayidir. Sanayi şehri diyemeyiz. Fabrika sayısı oldukça azınlıktadır. Kereste fabrikası, süt fabrikası, yem fabrikası, un fabrikası şeklinde fabrikalar mevcuttur. Halkın sanayi de çalışma durumu kısıtlıdır. Ama sürekli gelişmekte olduğu için yakın zamanda sanayi de kapsamlı bir şekilde büyüme gerçekleştirecektir.

Çankırı’da Evde Yapılabilecek İşler
Çankırı’da ek iş yapmak isteyenler için evde boncuk işleri, evde iplik temizleme işleri, evde mantı yapma, evde kurdele gibi süs eşyaları yapma veya sosyal medyaya ilginiz varsa sosyal medya yöneticisi gibi çeşitli işler yapabilirsiniz. Aynı zamanda evde poşet katlama, evde kutu katlama, evde anahtarlık yapma gibi işler de vardır. Sermayesi olmayan evinizde boş vakitlerinizde bu tür işler yaparak güzel gelirler kazanmak hiç de zor değildir. Bunları size temin edecek firmalarla görüşmeniz ve onlara ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Çankırı Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap