Çankaya Üniversitesi İş Başvurusu

1997 yılında Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından kurulan Çankaya Üniversitesi günümüzde de faaliyette olan 2 enstitü, 1 meslek yüksekokulu, 4 farklı fakülte ve 4 araştırma ve uygulama merkezi olarak 1997-1998 eğitim ve öğretim yılı çerçevesince faaliyetlerine başlamış ve günümüze kadar birçok mezun vererek Türkiye’ye başarılı bireyler yetiştirmiştir. 2007 yılında üniversitenin 10.yılı kutlaması içerisinde yeni kampusun temelleri atılarak 2010-2011 yılı eğitim ve öğretim düzeneğine ait faaliyetlerine başlayarak iki kampus üzerinden eğitimlerini vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde öğrencilerinin daima daha iyi standartlarda eğitim görmesini sağlayan üniversite bünyesi, içerisinde barındırdığı modern cihazlar ve alanında tamamen uzman eğitimci kadrosu ile geleceğe daha aydınlık taşıyacak bireyler yetiştirmektedir.

Bünyesinde Hukuk ve Mimarlık Fakültesi, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Adalet Meslek Yüksek Okulları, Fen ve Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve daha birçok mesleki yüksek okul fakültelerine sahip olmaktadır. Çankaya Üniversitesi günümüze kadar sürdürülebilir eğitim başarısını alanında uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile bir bütünlük haline getirmiştir. 5 Fakülte üzerinden toplam’da 21 bölüme sahip olan üniversite aynı zaman’da 3 farklı programlı 2 meslek yüksek okulu ve iki enstitü’ye sahiptir. Ayrıca 17 yüksek lisans programı dâhilinde ve 6 doktora programı yer almaktadır.

Çankaya Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Yolu 29. Km, Yukarıyurtçu Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:4 06790, Etimesgut ANKARA

Çankaya Üniversitesi Kariyer Olanakları
Çankaya Üniversitesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çankaya Üniversitesi insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ