Canik 55 İş Başvurusu

Ülke savunmasında küresel rekabet gücüne ulaşmayı hedefleyen, Türkiye’nin sahip olmadığı sistemleri üretip geliştiren firma savunma sanayisinde faaliyet göstermektedir. Hafif silah üretimi ve satışı yapan firma, piyasaya yeni sürdüğü dünyanın en ağır alım şartnamesini geçen ‘’Canik TP9 SF’’ 1 Mart 2015’ten beri Türk polisinin görev tabacası olmuştur.

Canik 55 tarafından üretilen diğer ürünler;
MKEK Serisi
P Serisi
Shark Serisi
S-FC Serisi
Stingray Serisi
TP Serisi’dir.

Üretiminin % 90’nını ihraç eden firma, yurtdışından büyük bir ilgi görmektedir. Marka ilkesi olarak her zaman kaliteye ve kendini geliştirmeye önem veren firma, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetlemeler ile birtakım belgeler almıştır.

Bu belgeler;
Üretim Müsadesi Belgesi (Denetçi Kurum: T.C Milli Savunma Bakanlığı)
Tesis Güvenlik Belgesi (Denetçi Kurum: T.C Milli Savunma Bakanlığı)
Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (Denetçi Kurum: Türk Standartları Enstitüsü)
Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi (Denetçi Kurum: T.C Milli Savunma Bakanlığı)Silah fiyatları; 2.350 ile 3.350 TL arasındadır. Firma silahların renklerini ise siyah, beyaz krom, sade veya komple gravür altın, paslanmaz mat veya parlak olarak üretmiştir.

Canik 55, silahların yapım aşaması tamamlandıktan sonra birtakım testlerden geçirirler. Bu testler, sıcak, soğuk, dağılım ve hız testi’dir.
İnsan terinin asidi ile bütün metaller değişik şekilde etkilenir. Bu yüzden tanbanca taşınırken kılıfında muhafaza edilmesi, ter ile temastan kaçınılması ve mümkün olduğunca rutubetsiz ortamda saklanması gerekmektedir. Silahın bakımı için gerekli olan yağ, muhakkak Canik 55 firması tarafından tavsiye edilen yağ olmalıdır. Yağın kaliteli olması çok önemlidir. Silahlarda kalitesiz yağ kullanımı paslanmaya neden olmaktadır.

Canik 55 İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Ulubatlı Caddesi No:2 Tekkeköy Samsun

Canik 55 Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Canik 55 firmasında kariyer yapabilirsiniz. Canik 55 insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sefa serdar dedi ki:

    Ben meslek lisesinden mezunum. İsyerinizde çalismak istiyorum. Buro yonetimi okudum. İse ihtiyacim var. Saygilarımla.

  2. onder odabas dedi ki:

    Bende iş arıyorum, ilginize şimdiden teşekkür ederim.

  3. Selahattin ünal dedi ki:

    Vasıflı yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ