Anasayfa / Mağaza ve Marketler Haziran 19, 2015 914 okunma

Can Market İş Başvurusu

Can Market iş başvuru formu ve eleman alımı. Can Market Sivas Kadirli iş ilanları, kasiyer alımı hakkında bilgiler ve kariyer olanakları…

Kuyumculuk, enerji, akaryakıt, inşaat, turizm, perakende, gıda üretimi ve gayrimenkul geliştirme alanlarında hizmet vermekte olan ŞEREMET ENERJİ A.Ş firmasına bağlı bir marketler zinciridir. ŞEREMET ENERJİ A.Ş, 1970 senesinde Turan ŞEREMET tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda yalnızca kuyumculuk yapmaktadırlar. Daha sonra büyümeye ve kurumsallaşmaya odaklanmaya karar verirler ve bir çok sektör de hizmet verme başarısına ulaşmıştılar. Can Market firmaya ait marketler zinciridir ve Sivas’ta en çok bilinen marketlerden biridir. Firma aynı zamanda gıda üretimi de gerçekleştirmektedir. Birçok kalite belgesi ödüle sahip olan süpermarket zinciri bölgede bir ço yeniliğe de öncülü etmiştir.Firma online olarak ürün satışı da yapmaktadır. son derece güncel ve hoş bir internet sitesi kullanmaktadırlar. Sundukları tüm hizmetler müşteri memnuniyeti odaklıdır. İyi tatmin olmuş bir müşterinin en iyi kar olduğu fikriyle hareket etmektedirler. Can Market mağazalarında çalışan ve yönetici kadroları oluşturma konusunda oldukça hassastır. En üst kademeden en alt kademe çalışanına kadar alanında uzman, donanımlı ve iş disiplinine sahip kişilerle çalışmaları sürdürmeyi hedef edinmişlerdir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak firma için bir gelenek halini almıştır. Firma hizmet verdiği sektörde bölgesel olarak lider firma konumundadır. Firmanın başlıca misyonu bu başarılı grafiği tüm Türkiye çapına yaymaktır. Ulusal alanda sektörde mücadele vermeye hazırlanan firmanın çok yönlü olması bu konuda ona avantaj sağlamaktadır.

Can Market İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım No:25 SEREMET A.S MERKEZ / SIVAS

Can Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Markette kariyer yapabilirsiniz. Can Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Can Market İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Hasan kocer Aralık 12, 2015

    Kasiyer alımı var mı?

Yorum Yap