Can Hastanesi İş Başvurusu

Toplam 33 yataklı hastanede 3 yoğun bakım 2 de yeni doğan ünitesi bulunmaktadır. Hastane Polatlı’nın ilk ve tek Özel Hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. Senede 7500 ameliyat gerçekleşen hastanede toplamda 3 adet tam donanımlı ameliyat odası bulunmaktadır. yılda 200 bin hasta ayakta tedavi görmektedir. Can Hastanesi sende yaklaşık olarak 6000 yataklı hasta tedavi etmektedir. Ozon terapi, ağrı tedavi (algoloji) merkezi, dört boyutlu ultrason ve check up taramaları yapmaktadırlar. Güler yüzlü hizmeti ve sınıf farkı gözetmeksizin her kesimden insana şifa vermeyi misyon edinmiş hastane yönetimi, çağdaş bir yapıya son senelerde hızla kavuşmuştur. Personelinin sürekli kendisini geliştirmesi ve yenilik hastanenin başlıca hedefidir. Hastane gelişen kurumsal yapısı ve gitgide artan kaliteli sağlık hizmetlerinin başarısıyla ile göze çarpmaktadır.

Can Hastanesi son derece güler yüzlü bir personel kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hastalarını ve çalışanlarını bir aile gibi görmektedirler. Başhekiminden en alt kademe çalışanına kadar sosyal sorumluluk sahibi ve alanında uzaman kişilerde oluşturdukları personel kadrosunu sıkı bir denetim ve eğitim sürecine tabi tutmaktadırlar. Hastanede tedavi görmekte olan hastaların memnuniyeti açısından tüm personeli son derece saygı ve sevgi doludur.

Hastanenin başlıca amacı tüm ayakta ve yataklı tedavi görmekte olan hastalarını en iyi hizmeti en modern ve en hızlı şekilde sunmaktır. Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Doğan ÇİFTÇİ.

Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı / ANKARACan Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Can Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bayram dedi ki:

    merhaba ben bayram endüstri meslek lisesinden mezun oldum. Sizin hastanenizden personel işçi gerekiyorsa çalışmaya razıyım.

BİR YORUM YAZ