Can Güvenlik İş Başvurusu

Yeni özel güvenlik yasası sonrasında içişleri bakanlığından aldıkları faaliyet izin belgesi bulunan özel güvenlik şirketi E.P.Yb Bülent GÜLER tarafından kurulmuştur. 5188 sayılı özel güvenlik yasası gereği bir özel güvenlik eğitim merkezi de kurmuşlardır. 2005 senesinde hizmete giren bu tesis son derece disiplinli ve güvenilir bir özel güvenlik eğitimi vermektedir. Şirketin kurucusu emekli bir komutandır ve terörle mücadele kapsamında iç güvenlik operasyonlarında görev almıştır. Bu tecrübelerinden dolayı koruma, güvenlik, istihbarat konularında uzmanlaşmış emekli bir yarbaydır. Şirket hem devlet kurumlarına hem de özel şirketlere güvenlik personeli, eğitimi ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Can Güvenlik personel takibine çok önem veren firmanın sadece güvenlik danışmanlığı ve hizmeti değil güvenlik hizmetinin aksamaması için çalışan denetimini ve kontrolüne oldukça önem veren bir politikası vardır. Hem eğitim programları açısından hem de personelin yeterliliği ve donanımı açısından sürekli yenilenmeye özen gösterir. Çözüm odaklı denetim kadrosu ve tecrübeli yöneticileriyle sektörde en güvenilir firmalardan biridir. Şirket güvenliği dışında kurumsal organizasyon güvenliği de sağlamaktadır. Can Güvenlik çalışanlarını son derece titiz bir öz geçmiş araştırmasına tabi tutmaktadır. Özel güvenlik eğitimi hizmetini de da başarıyla vermekte olan firmanın temel ve silahlı olmak üzere 2 ayrı eğitim programı mevcuttur. Her geçen gün gelişen özel güvenlik sektöründe öncü ve ulusal çapta bir firma olma yolunda adımlar atmaktadırlar. Uzman ve eğitimli güvenlik personeliyle hizmet verdikleri tüm müşterilerin memnuniyetine üst düzey özen göstermektedirler.

Can Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Orhaniye Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Kahyaoğlu İş Merkezi Kat:3 No:11 Merkez / MUĞLA

Can Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Can Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Can Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ