Çamlaraltı Koleji İş Başvurusu

1954 yılında İzmir’de Mehmet Ali SERTATIL tarafından 14 kişilik öğrencisi ile eğitim ve öğretim hizmetlerine başlayan Özel Çamlaraltı Koleji, günümüzde Türkiye’nin en eski ve en istikrarlı eğitim kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde dünya geneline duyuran bir yapı içerisinde devam ettirmektedir. Asıl adını eğitimin verildiği konağın bahçesinde yer alan çamlardan almaktadır. İlk zamanlar sadece ilkokul bünyesinde ki öğrencilerine ders veren Çamlaraltı Koleji, 1955 senesine girildiğinde ise ilkokula ek olarak ortaokul ve lise eğitimlerini de başlatarak İzmir’in en nezih kişilerin ilk adresi olmuştur. Eğitim alanında oldukça başarılı bir eğitimci kadrosuna sahip olan okul bünyesi 1955 senesinde isim değişikliğine giderek İzmir Özel Çamlaraltı Kız Koleji adı altında eğitim faaliyetlerini sürdürmüştür.

Gelen başarıların ardından 1968 senesinde daha geniş ve ferah bir alanda eğitim vermek için Mektupçu semtinde yeni yapılan kampus binasına taşınarak eğitimlerini burada sürdürmüştür. 1960 senesinde ise Horozlu Köşkünde yeni bir kolej açarak burada da Erkek Koleji adı altında faaliyetlerini sürdürmüştür. Akabinde tek çatı eğitimine yönelen kolej bünyesi 1979 senesinde kız ve erkek kolejlerini birleştirerek Türkiye’de karma eğitim alanında ki ilk özel okul unvanına kavuşmuştur. Günümüze kadar birçok değişiklik ile gelen Çamlaraltı Koleji, başarılı eğitim çerçevesinde gelecek yıllara eğitimli bireyler yetiştirerek ülkenin en seçkin 4 özel okulundan biri olarak unvan sahibi olmuştur.

Çamlaraltı Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Halil Rıfat Paşa Caddesi No:417 Mektupçu, 35280 – İZMİR

Çamlaraltı Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çamlaraltı Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Çamlaraltı Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ