Çam Ecza Deposu İş Başvurusu

Çam Ecza Deposu 1992 yılında İstanbul’da kurulan ve ilaç sektörüne dayalı yıllardır başarılı ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan dev bir firmadır. İlk etapta 160 m2’lik bir kapalı alan ile faaliyetlerine başlayan Çam Ecza Deposu, günümüzde 7 katlı dev modern mimari binasının inşaatı ile 800 m2 alanlık bir yapıya sahiptir. 1992’den bu yana 6.000 eczane ile iş birlikçi olarak büyük bir başarı elde eden firma, 2000 senesinde ise birçok özel hastane ile anlaşma sağlayarak bünyesini daha da genişletmiş olup, 2004 senesinde ise Devlet ve üniversite hastaneleri ile anlaşma sağlayarak medikal ve ilaç sektörüne dayalı ürün hizmetleri sağlamıştır. Ardı kesilmeyen büyük başarıların neticesinde 2005 senesinde 800 m2 alana sahip 7 katlı modern binasına taşınarak tüm faaliyetlerini günümüzde de burada devam ettirmeye başlamıştır.

2004 senesinde gösterdikleri büyük başarıların ardından ISO 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanan Çam Ecza Deposu, bünyesini daha da ileriye taşımak adına 2005 senesinde kurulan Dış Ticaret Departmanı ile uluslar arası ithalat ve ihracat üzerine faaliyetlerine başladı. Türkiye’nin yanı sıra 11 yıllık yurt dışı deneyimi de kazanıp günümüzde gerek Avrupa gerek Türkiye’de büyük bir başarıya imza atan Çam Ecza Deposu 2007 yılında ise daha çok medikal ve estetik alanına dayalı ürünler üzerine hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de büyük katkılarda bulunmuştur.

Çam Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; İbrahimağa Cadddesi No:27 Çam Han Maltepe Bayrampaşa / İstanbul

Çam Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çam Ecza Deposunda kariyer yapabilirsiniz. Çam Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ