Callpex İş Başvurusu

Müşterilerine 2008 yılından itibaren tele satış, pazarlama, teknik destek, tahsilat hizmetleri, acil yol yardımı, data- bilgi güncelleme, e-ticaret, Finans ve müşteri hizmetleri gibi birçok bölümüyle destek veren Callpex, 2500 koltuk kapasitesi, 2000 çalışan ve İstanbul, Bingöl ve Yozgat olmak üzere üç ayrı lokasyonda 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Bunun yanı sıra Callpex, kaliteyi ilke edinmiş bir şirket olması ve yüksek teknolojide hizmet vermesinden dolayı, birçok kurum ve kuruluşa da yoğun bir şekilde hizmet veren köklü bir firma olmayı da başarmış durumda.

Callpex’te hizmet veren uzman yönetim takımı sayesinde talep edilen uzman yönetim takımı sayesinde alınan hizmetlerde en ufak bir aksama olmaz. Üstelik kaliteli hizmetin yanı sıra, maliyet avantajı da Callpex’in diğer firmalar arasından kolayca ayırt edilmesini sağlıyor. Callpex’in üstün özelliklerinden biri de, IP tabanlı Cosmo Com, interactive İntelligence CTI altyapısı, Mültimedya Queuing, Predictive Dialing gibi birçok entegrasyon özelliği sayesinde üstün teknolojiyle hizmet vermesi. Ayrıca, Callex’in şimdiye kadar çalışmış olduğu şirketler arasında TEB, Garanti, Odeabank, Yapı Kredi, Avea gibi tanınmış banka ve gsm şirketleri de var. Callpex’in şimdiye kadar çalıştığı şirketlerin geri bildirimlerini de internet sitesinden ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer siz de Callpex’le çalışmak isterseniz, internet sitemizden bilgilerinizi bırakmanız ya da bir telefon açmanız yeterli.

Callpex İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye Mah. Anadolu Cad. No:14 Kağıthane – İstanbul

Callpex Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Callpex firmasında kariyer yapabilirsiniz. Callpex insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ