Callebaut İş Başvurusu

Callebaut Belçika çikolata üreticilerinin kalitesine güvendikleri için çikolata geliştirme sektörüne önem verdikleri için onların mükemmeliyetçiliğinden fikir alan bir firmadır. Çikolatalarını yaratıcılıkları ve hayal güçleri ile hedeflere ulaştırma amaçlı onlara ilham Belçikalı çikolata üreticileri olmuştur.

Callebaut’un çikolata referansları dünyada dört bir yana yayılmış pasta ustaları ve çikolata tadımcıları tarafından beğenilmektedir. Dünyasal standartlara ulaşmış bir hale gelmiş firma sık sık taklit edilseler de hiç bir zaman tat, hijyen ve güven açısından Callebaut firmasının düzeyine gelememiştir.

100 yıldır çikolata üreten bu firma ürettikleri çikolata ile gurur duyar ve en iyi Belçika çikolatası olarak adlandırır. Bu lezzete ulaşmak için kakao çekirdeklerini bile kendi seçip kavurup ve öğütmektedir. Kendine ait özel bir sırrı vardır. Dünya’nın 4 bir yanından gelen çikolata üreticileri içinde küçük yarışmalar düzenlemektedir.

Tadını koruması için tüm firmalardan değişik bir şey yaparak kakao aramasını tam verme amacı ile kakaoları kabuklarıyla beraber öğütüp işleme sokarlar ve diğer firmalara karşın daha ince öğütürler lezzetler harmanlanana kadar bir dizi işlemden geçirildikten sonra iddia ettikleri gibi en iyi Belçika çikolatalarını ortaya çıkartır ve insanlara lezzetli sunum yaparlar.Geniş ürün çeşidi ve dünya pazarına hakim olması Callebaut firmasına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tüketicilerinin desteklerini ve fikirlerine önem verip onları dinleyen bu çikolata üretici firma kullanıcıları için kampanyalar ve onlara özel ürünler üretmek için mutluluk duyarlar.

Callebaut İletişim Bilgileri
Adres; Havaalanı Kavsagi EGS Park Blokları B2 Blok K:13 N: 402 Yeşilköy TR34149 İstanbul

Callebaut Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Callebaut firmasında kariyer yapabilirsiniz. Callebaut insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ