Çalık İnşaat İş Başvurusu

Çalık Holding bünyesinde yer alan Çalık İnşaat, aynı zaman’da bir diğer adıyla da olan Gap İnşaat adıyla da 1996 yılında yapılandırmalar ve projeler doğrultusunda büyük bir başarı elde etmiş olup, 2016 senesinde açıklanan dünyanın en büyük 250 uluslar arası müteahhit sektöründeki yerini alarak öncü bir kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişini sürdüren Çalık İnşaat toplam’da dünyanın 8 ülkesinde 100’den fazla büyük ve başarılı projelerde bulunarak adını ezberlettirmiştir. Günümüzde de Gap İnşaat adıyla sürdürülen işleyiş dünyanın en iyi inşaat firmaları arasında ki yerini almak için sürekli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat alanına dayalı olarak Irak, Suriye, Lübnan, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Katar gibi büyük ülkelerin alt yapı ve üst yapı çalışmalarına dayalı olarak 10’larca büyük proje de yer almıştır. Zengin dünya ülkeleri referansları ile daima adını bir ön plana çıkarma uğraşı veren Çalık İnşaat bu potansiyele yapmış olduğu yüksek yatırımlar ve son teknoloji cihazları sayesinde erkenden bu başarıya ulaşmıştır. Sadece inşaat alanına dayalı olarak ülkemizde ve dünyada olmak üzere yaklaşık 10.000 kişiden fazla insana istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine büyük oranda yön vermiş öncü bir kuruluş değerine sahiptir. Yılın her günü aralıksız işleyiş ve kaliteli iş potansiyeli sayesinde daima tercih edilen bir marka değerine sahip olan Gap İnşaat, Çalık Holding bünyesinde işleyişlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Çalık İnşaat İletişim Adres Bilgileri
Merkez; Büyükdere Cad. No: 163 34394 Zincirlikuyu – İstanbul
Türkmenistan Ofisi; Altı Garliyev Street 70, 744028 Aşkabat – Türkmenistan
Irak Ofisi; International Airport Road Across Um El Tuboul Mosque, Bağdat – Irak
Dubai Ofisi; Lob 19, Office 1106 P.O. Box 261419 Dubai – B.A.E.
Katar Ofisi; P. O. Box: 15413 Doha – Katar
Libya Ofisi; Hai Alandalus, Behind Iraq Embassy Trablus – Libya

Çalık İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çalık İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çalık İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erkanaktoprak dedi ki:

    insaatsıyım sıhhı tesısat ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum

BİR YORUM YAZ