Çalık Holding İş Başvurusu

Çalık Holding 1981 yılında Ahmet Çalık tarafından kurularak günümüze kadar birçok farklı sektörlere dayalı iş potansiyeli çeşitliliği ile başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Asıl ticari geçmişi 1930 yıllarına dayanan Çalık Holding günümüzde enerji, Telekom, tekstil, finans, inşaat ve madencilik alanına yönelik birçok başarılı iş üzerinden faaliyet göstermektedir. Ülkenin en büyük ve en prestijli sanayi kuruluşlarından biri olan Çalık Holding, Türkiye’nin yanı sıra günümüzde 17 ülkede faaliyet göstermektedir. 17 ülke genelinde yaklaşık 24.000 fazla kişiye istihdam sağlayan Çalık Holding, Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ve Balkanlar’da ki öncü Türk markalarından biri olarak üstün başarı ve yüksek performans işleyişi ile ülkemizin gururu olarak yoluna devam etmekte. Yıllık ciro oranı 7,5 milyar dolar olan dev marka sürekli bünyesi dahilinde olan şirketlerine yatırım yaparak gün geçtikçe büyümeye ve tüketiciye çok farklı konseptlerde hizmet vermeye devam etmekte.

Telekom ve enerji alanında dünya geneli büyük markalar ile büyük projelere imza atan Çalık Holding, edindiği yüksek tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde daima daha iyisini ve daha kalitelisini sunmak adına aralıksız olarak durmadan hizmetlerini sürdürmekte. İnşaat alanında da birçok resmi ve özel sektöre dayalı modern mimari binaların inşasında imzası olmakta olup altyapı, üst yapı köprü ve daha birçok farklı alanda faaliyet göstermiştir. Türkiye ve dünya genelinde sayısız projelere imza atan Çalık Holding yılın belirli dönemlerinde sürekli personel istihdamına ihtiyaç duymaktadır.

Çalık Holding İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu – İstanbul

Çalık Holding Kariyer Olanakları
Holding insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çalık Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Çalık Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ