Çalık Enerji İş Başvurusu

Çalık Enerji sürdürülebilir bir yaşam ortamı oluşturmak adına ve gelecek yılların daha verimli geçmesi için topluma enerji alanında hizmet vermek kaydı ile 1998 yılında kuruluşunu ilan ederek alanında tecrübeli olduğu enerji alanına dayalı hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde enerji alanına dayalı önde gelen enerji şirketleri arasında yer alması bu kadar az bir zaman çerçevesinde şirketin ne denli bir kalite ile ulaştığının en büyük başarısıdır. Yaratıcı ve deneyimli enerji alanına dayalı uzman kadrosu sayesinde daima daha kaliteli ve daha performanslı bir işleyiş gösteren Çalık Enerji, ileri teknolojiyi daima takip eden ve modern bir takipçi görünümü ile her zaman daha iyisini başarmak isteyen bir bünyeye sahiptir.

Gerek ulusal, gerek ise uluslar arası birçok projede boy gösteren dev marka geliştirdiği özel çalışma taktiği sayesinde enerji piyasasına farklı bir boyut kazandırmış ve bu alanda kendini geliştirerek daha da büyük bir evre yakalamak adına sürekli işleyiş halindedir. Dünyanın en başarılı inşaat şirketleri arasında da yer alan Çalık Enerji bünyesi dahilinde olduğu Çalık Holding’in ana temellerini oluşturan bir unvana da sahiptir.

Firma Faaliyet Alanları
• Elektrik Santralleri ve Kombine Isı Sistemleri
• Yenilenebilir Güçlü Enerji Santralleri
• Petrol, Mitral ve Gaz Yüzey Tesislerİ
• Boru ve Rafine Hatları
• Alt ve Üst Yapı Projeleri

Çalık Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Yaşam Cad. Ak Plaza No: 7 Kat: 17 PK 06510 Söğütözü, Ankara



Çalık Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çalık Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çalık Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ferhat dedi ki:

    selam ferhat tansal ben özbekistan şantiyenizde çalışmak isterim görevim formenim ekibim var çelik konstruksion montajı ve makina montajı ve kaynak işleri yaparız ilgilenirseniz sevinirim saygılar

BİR YORUM YAZ