Çaldağ Nikel İş Başvurusu

2004 yılında kuruluşunu ilan eden Çaldağ Nikel, Türkiye’nin nikel rezervi alanında ki eksiklikten ötürü projelendirilerek günümüze kadar büyük başarılara sahip olup faaliyetlerine devam etmektedir. Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan modern tesisi merkezinde toplam’da 29,7 milyon tonluk bir nikel cevherine sahip olan Çaldağ Nikel, bu seviye ile Türkiye’nin en büyük Nikel rezervine sahiptir. Bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanına 140.000.000 dolarlık bir yatırım sayesinde sürekli olarak kendini geliştiren ve bu yolda istikrar bir şekilde kendini göstermeye devam eden Çaldağ Nikel harcanan yüksek değerdeki sermaye ile büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve bu cesaretin ödülü olarak günümüz Türkiye’nin sektöründe ki lider konumuna oturmuştur.

Çağdaş ve yenilikçi fikirleri ile daima ön planda tutulan Çaldağ Nikel, yapmış olduğu bu sermaye ve aynı zaman’da yüksek işleyiş potansiyeli sayesinde büyük başarılara imza atarsak, Türkiye’yi dünya üzerinde nikel üreten ülkeler arasına katmayı başarmıştır. Madencilik alına büyük bir soluk ve yenilik getiren Çaldağ Nikel, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde göstermiş olduğu profesyonel işleyiş sayesinde göz önünde bulundurulan ve bu alanda en yüksek nikel hacmini üreten tek marka olmuştur. Son dönemlerde AR-GE departmanının geliştirdiği yeni bir proje doğrultusunda hayata koyulan proje kapsamında 500’den fazla kişiye istihdam sağlanması belirtilmekte. Bunların yanı sıra binlerce kişinin istihdam edildiği marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destekte bulunmaktadır.

Çaldağ Nikel İletişim Bilgileri
Adres; Bayramşah Mevkii, Çampınar Köyü, Turgutlu – MANİSA

Çaldağ Nikel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çaldağ Nikel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çaldağ Nikel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ