Çakmak Market İş Başvurusu

Çakmak Market 1994 yılında Ali Çakmak ve oğulları tarafından Kocaeli’nde kurularak günümüz gıda sektörüne dayalı faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren kuruluştur. Yüksek kalite, azim ve hırsın neticelerinde bölge halkının daha ekonomik ve daha kaliteli ürünlere sahip olabilmeleri adına göstermiş oldukları faaliyetler sonucunda günümüzde büyük bir gelişim sağlayarak 3 Kocaeli olmak üzere 1 İzmit’te bulunan 4 farklı mağazaya sahiptir. Tam donanımlı modern mimari mağazalarında halka arz ettikleri kaliteli markaların tüm sorumluluğunu üzerine alarak insan yaşamına katkı sağlayan ürünler ile günümüzde büyük bir başarı elde etmiştir. 22 yıllık tecrübe ile kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürdükleri başarılı gidişat kendilerine daha fazla projede yer almalarını sağlamıştır.

Büyük bir başarı sonucunda 2001 senesinde 4 katlı ve 600 metrekareden oluşan ilk mağazalarının açılışını yaparak halkın beğenisini toplayan Çakmak Market hızlı büyüme evresine girerek günümüzde 4 farklı mağaza üzerinden 5.000’den fazla ürün çeşitliliği ile halkın hizmetinde olmaya devam etmektedir. Güler yüzlü personel kadrosu ve tam yönetimsel idari kadrosu sayesinde daima daha iyiye taşıdıkları marka değerlerini günümü müşteri memnuniyeti ile birleştirerek satış öncesi ve satış sonrası olumlu veya olumsuz tüm sorumluluklarını yerine getiren eşsiz bir marka değerine sahiptir. Mağazalarında istihdam ettiği çok sayıda ki personeli ile de Kocaeli ve ülke ekonomisine de katkıda bulunan bir marka unvanına sahiptir.

Çakmak Market İletişim Bilgileri
Adres; Ömerağa Mahallesi Belsa Plaza İş Merkezi No: 52 İzmit / KOCAELİ

Çakmak Market Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çakmak Market’te kariyer yapabilirsiniz. Çakmak Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ