Çakır İnşaat İş Başvurusu

1986 yılında Mehmet Çakır tarafından inşaat sektörüne dayalı hizmetler sunmak adına kurulan Çakı İnşaat 2000 yılında tam olarak ismini aldıktan sonra büyük projelerde adını sıklıkla geçirip günümüze kadar büyük referanslarla adını duyuran güçlü bir şirket unvanına sahip olmuştur. 1986-2005 tarihleri arasında resmi devlet kurumlarının önemli taahhüt işleri üzerine hizmet veren Mehmet Çakır kontrolündeki Çakır İnşaat, bu konularda edinmiş olduğu bilgi ve birikimleri ile günümüzde yaşam konforu yüksek standartlarda olan yaşam alanları inşa etmiştir. Büyük başarılar elde eden Çakır İnşaat 2007 yılında şirketin tecili için yapmış olduğu başvuru neticesinde Çakır İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

Üst yapı, endüstri projeler, konut ve benzeri inşaatlar, alt yapı, turizm yapıları ve daha birçok farklı alana yönelik yüzlerce başarılı projeyi sonlandıran Çakır İnşaat, kurulduğu günden bu yana gerek resmi, gerek özel şirketler gerek ise yaşam alanlarına yönelik yapmış olduğu üstün çalışmalar neticesinde kalite arz eden bir kuruluş olmuştur. Her geçen gün daha da büyüyerek farklı projelere adım atan Çakır İnşaat, anahtar teslim projeleri ile daima insanların gözünde güvenin adresi olarak yer almıştır. Çağdaş ve yenilikçi mühendis kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde daima büyük işler başaran şirket birçok kişiye de istihdam sağlayarak ülke ekonomisine oldukça büyük katkılarda bulunmuş bir kuruluş unvanına sahiptir.

Çakır İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Halıcıoğlu, Sütlüce İmrahor Cad. No: 84 D:2, Beyoğlu İstanbul

Çakır İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çakır İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çakır İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ