Anasayfa / Devlet Kurumları Ağustos 24, 2015

Buski İş Başvurusu

Buski, Bursa Büyükşehir belediyesinde hizmet vermekte olan Burs su ve kanalizasyon idaresidir. Bursa’nın suyunun büyük bir kısmı Buski tarafından karşılanmaktadır. Sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir yaşam için, su kaynaklarını koruyarak, az maliyetli ve kesintisiz su imkanı sunmak Buski’nin misyonudur. Atı sularını ve zarar gören yağmur sularını temiz dere yataklarından koruyarak temiz bir gelecek kurmayı amaçlamaktadır. İçme suyu ve kanalizasyon problemlerini çözmek için büyük uğraşlar veren Buski bu alanda ciddi çalışmalar yapmaktadır. İçme suyu günümüzde oldukça önemlidir. Belediyelerin, içme suyunu evlerine gelen musluklardan sağlama durumu pek mümkün değilken Buski bunun için büyük çalışmalar yapmaktadır.

Buski, kanalizasyon atıkları için ve aktıkları yerler ile ilgili büyük ıslah çalışmaları yapmıştır. Bu ıslah çalışmaları sayesinde kötü kokulardan arınmış bir Bursa da size yaşama imkanı vermektedir. Çağdaş ve kaliteli bir kurum olmak için müşterilerine ve çalışanlarına güler yüzlü bir hizmet vermektedir. Personeline bu konuda hassas olunması gerektiği konuları içeren eğitimler verilmektedir. Buski su işleri yürütebilmek için belirli alanlara tesisler kurmuştur. Bunlar; Atık su tesisleri, içme suyu tesisleri, ön arıtma tesisleri ve kirlilik izleme ekipleri sürekli olarak hizmet vermektedir.Buski, son zamanlarda yaptıkları sosyal etkinliklerle de adından sıkça söz ettirmektedir. Buski tüketici haklarına çok fazla önem verdiği için bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir. Tüketici hakları ile ilgili konferanslar vererek tüketiciyi bilinçlendirmeyi sosyal sorumluluk olarak edinmiştir.

Buski İletişim Bilgileri
Adres; Sırameşeler Mh. Avrupa Konseyi Bulvarı No:6/3 D Blok 16190 Osmangazi / BURSA

Buski Kariyer Olanakları
Buski, bünyesine yapacağı alımları KPSS gibi devlet sınavları ile yapmaktadır. Taşeron işçi alımı ve diğer bilgiler için Buski insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Buski insan kaynakları ve iletişim sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Buski İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 12 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. murat Eylül 4, 2015

  Lise terk inşaat ustası olarak gelir.

 2. Ahmet Şubat 6, 2016

  Buski gibi yerde tek istegim calismak ve oradan emekli olabilmek.

 3. ali seymen Şubat 19, 2016

  metal kaynakçı ustasıyım iş arıyorum teşekkür ederim.

 4. ali seymen Şubat 19, 2016

  metal kaynakçı ustasıyım, iş arıyorum. Değerlendirirseniz memnun olurum, teşekkür ederim.

 5. taner Şubat 28, 2016

  2 yıllık üniversite mezunuyum işsizim evim kira 2 cocuğum var gerekli yardımlarınız bekliyorum

 6. mehmet cesur Mart 3, 2016

  su tesiatı kaynak işleri yapıyorum meslek lisesi mezunuyum degerlendırırsenız memnun olurum…

 7. okan Mart 7, 2016

  elektrik teknisyeniyim 8 yıllık tecrübem var. yüksek gerilimde çalışma belgesi (ekat) bulunmaktadır.

 8. birol Mart 11, 2016

  B sınıfı ehliyetim var, her türlü şoförlüğüme güveniyorum. İlgili şahısların beni değerlendirmesini çok istiyorum.

 9. Sedat Mart 14, 2016

  6 aydır işsizim. Torna, freze, kaynak, taşlama, yüzey tesfiye metal ile ilgili bütün işlerde ve bakim onarım konusunda tecrübeliyim. Buski bünyesinde çalışmaya, işe ihtiyacım var. Saygılarımla.

 10. samet Mart 26, 2016

  B VE G SINIFI [KAZIYICI YÜKLEYİCİ] EHLİYETİM VAR. İSTER İŞ MAKİNESİ, İSTER VASIFSIZ BÜTÜN İŞLERDE TECRÜBELİYİM. BUSKİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAYA İHTİYACIM VAR, SAYGILARIMLA.

 11. Bilal Nisan 1, 2016

  G+d sınıfı ehliyetim var. Beş yıllık hidromek 102b operatörüyüm, kendi iş makinemde beş yıl operatörlük yaptım. Elektrik alt yapısında kanalizasyon alt yapısında çalıştım, alt yapı işinde beş yıldır çalışıyorum.

 12. OSMAN ÇOLAK Nisan 18, 2016

  İş arıyorum. Kazıcı, yükleyici, grayder, kamyon, kamyonet ve forklift kullanabilme yetkisine sahibim. Karacabey’de oturuyorum.

Yorum Yap