Anasayfa / Ulaşım Mayıs 27, 2016 2.424 okunma

Burulaş İş Başvurusu

Bursa’nın ulaşım sektöründeki devi Burulaş hakkında bilgiler ve iş olanaklarından bahsedeceğiz. Sizlere verdiğimiz link üzerinden Burulaş’a online iş başvurusu yapabileceksiniz. İnternet üzerinden dolduracağınız iş başvuru formu ile cv ve özgeçmiş bilgilerinizi firmanın insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Burulaş Hakkında Genel Bilgiler
Bursa ilinin ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan firma. Bir çok ulaşım alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluşu 1998 yılına dayanan kuruluş bursa büyükşehir belediyesi tarafından kurulmuştur. 1999- 2002 yılları arasında bursanın şehir içi ulaşım sorunu için otobüs işletmeciliği ve temizliği bakımı, onarımı üstlenen firma daha sonra bursa ray işletmeciliğini bünyesi altına alarak raylı sektörde hizmet vermeye başladı.

2009 yılında bursa şehirler arası otobüs terminali işletmenliğini de devir aldı. Çalışmalarına durmadan devam eden kuruluş 2013 yılında ise bursa deniz otobüsleri işletmeciliğini devir aldı. 2013 yılında aynı zamanda deniz uçağı ve helitaksi uygulamasını da bünyesine katmıştır.Burulaş hizmet alanları
Her türlü ulaşım ve taşımacılık hizmetlerini yapmak veya yatırmak.
Toplu taşımacılık hizmetlerini yürütmek.
Meydanların, anayolların bakım ve onarımı yapmak. Sinyalizasyon ve kapalı devre televizyon sistemleri, kurmak ve bunların bakım onarımı yapmak.
Şehirlerarası otobüs terminalleri kurmak bunların bakım onarım işletmesini yapmak.
Ulaşım araçların bakım, onarım yapmak yaptırmak.
Ulaşım sorunlarını daha rahat nasıl yapılabilir bunların planlarını yapmak ve uygulatmak.

Firma iştiraklerini her geçen gün artırırken aynı zaman da bir çok kişiye istihdam yaratmaktadır. Tse ve Iso kalite belgelerine sahip olan firma insana, iş güvenliğine, çevreye ve sosyal sorumluluk bilincinde olan firmadır. Yeni projeler üreten ve hayata geçiren burulaş iş ilkelerine bağımlılığı ile Bursa da hizmetlerine devam etmektedir.

Burulaş İletişim Bilgileri
Adres; Odunluk, 16130 Nilüfer/Bursa

Burulaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burulaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burulaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Burulaş İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. ömer Mayıs 27, 2016

    iş başvurusu için ne yapmamız gerekiyor?

  2. admin Mayıs 28, 2016

    Merhaba, haberimizin altında bulunan kariyer sayfası linki üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum Yap