Bursa Evlere İş Veren Firmalar (Tüm Bursa)

Bursa’da evlere iş vermek isteyen firmalar alt kısımdaki iş verme formunu doldurabilirler. Ek iş talebinde bulunmak isteyenler de yine form aracılığıyla ek iş taleplerinde bulunabilirler.

Makale Yazarak Para Kazanma; Özgün makale yazmayı bilenler yorumlar bölümünden iletişim bilgilerini bırakmaları halinde kendileriyle iletişime geçilecektir. Telefon yazmanıza gerek yok, e-posta adresinizi vermeniz yeterlidir. Bu işi ciddi yapmak isteyenler aylık 2.000 TL gibi ücretler kazanabilir. 300 kelimelik makaleye 3 TL ödeme yapılmaktadır.

Bursa Hakkında Genel Bilgiler
Bursa Marmara Bölgesi’nde bulunan önemli şehirlerimizden biridir. Sanayi alanında gelişmiş Türkiye’nin önde gelen şehirlerindendir. Bu yüzden başka bölgelerden göç almaktadır, nüfusu giderek artmaktadır.

Bursa Ek İş İlanları
Bursa tarihi açıdan önemli bir şehirdir. Özellikle Osmanlı döneminde başkentlik yaptığı için tarihi eserler, saraylar, külliye ve Osmanlı döneminden kalan camiler bulunmaktadır. Şehri ziyarete gelen turistler gezip bu tarihi yerleri gezip görmek istemektedirler. Birçok ilçesi bulunmaktadır, ilçeleri de merkezi kadar ilgi çekici özelliklere sahiptir. Uludağ kayak sporu yapılması sebebiyle en bilinen dağıdır. Verimli ovaları bulunmaktadır.Bursa Ekonomisi
Bursa Ekonomisinde sanayi önemli bir yer tutar bu yüzden sanayi sektöründe iş imkânları mevcuttur. Otomotiv sanayinin Türkiye’de en çok geliştiği şehirdir. Bunun dışında başka alanlarda da sanayi kuruluşları yer almaktadır. İklimi ve toprağının verimli olması nedeniyle tarım geçim kaynakları içinde önemli yere sahiptir. Sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bunun dışında mısır gibi başka ürünlerde yetiştirilmektedir. İpek böcekçiliği ve arıcılık diğer ekonomik faaliyetler arasındadır. Zeytincilikte önemli yere sahiptir, Mudanya gemlik zeytin ve zeytinyağı açısından kaliteli ürünlerin yeri olmaktadır. Uludağ’da kış turizmi yapılmaktadır, bu iş imkânları açısından önemlidir. Ayrıca Bursa’nın tarihi öneminden dolayı tarihi eserlerini gezip görmek isteyen turistlere yönelik turistik turlar düzenlenmektedir. Hayvancılık Bursa’da çok gelişmiştir. Hayvan ve hayvansal ürünlerden üretim tesisleri ve fabrikalar bulunmaktadır. Birçok fabrika bulunmaktadır. Bursa sanayisi çok gelişmiştir. Tam zamanlı, yarım zamanlı ve dönemlik işçi ihtiyacını karşılamak için birçok iş imkânı yer almaktadır.

Bursa’da Evde Yapılabilecek İşler
Gelin buketi para kazanma yollarından biridir. Çeşitli büyüklüklerde farklı çiçeklerden oluşan buketler için siparişler alınabilir. Buzdolabı süsü yaparak ekonomiye katkı sağlanmaktadır. Ev ortamında rahat bir şekilde yapmak mümkündür. Ütü yapmakta evde yapılacak işler arasındadır. Ütü seri bir şekilde yapılarak daha fazla iş alınıp daha fazla para kazanılabilir. Takı yapmak ve bunu internet ortamında veya bujiteri mağazalarına satılabilir. Kolye, küpe, bileklik ayrı ayrı veya takım olarak yapılabilir. Kimsede olmayan orijinal tasarımlar yapılarak satılabilir. Deri, metal, inci, parlak taşlardan takı yapılabilir.

Ek İş Arayanlar ve Ek İş Verenler İçin Talep Formları

Ek iş arayanların dolduracağı form: İş talep formu
Ek iş veren firmaların dolduracağı form: Ek iş verme formu

Ek İş Arayanlar; Yukarıda yer alan iş talep formunu doldurarak yapacağınız ek iş türlerini, yaşadığınız yeri ve diğer bilgileri doldurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge de ek iş talebi oluştuğunda size e-mail ile geri dönüş yapılacaktır.

Ek İş Veren Firmalar; Yukarıda yer alan ek iş verme formunu doldurarak belirttiğiniz bölgelerde ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirsiniz ya da alt kısımda yer alan ilanlardan uygun olanlara ek iş imkanı sunabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; İş talep ve iş verme formlarını düzgün bir şekilde doldurunuz. Bize göndereceğiniz talep formları editörlerimiz tarafından incelenecek ve uygun görülmesi durumunda işleme sokulacaktır. Ek iş arayanlardan ya da ek iş verenlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir.

Bursa Aktif Ek İş İlanları
İşveren: 
isvepara.net Ek İş Tanımı: Makale Yazımı Bölge: Tüm Türkiye Eğitim: Üniversite (ek işe başvur)

Bursa Ek İş Talepleri
İsim: Dilan Referans No: 106 (ek iş imkanı ver)
Bursa’da ek iş arıyorum. Paketleme, kına, mandal gibi işler olabilir ya da sizin önereceğiniz iş türleri olabilir. Bursa merkezde oturuyorum.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ