Bursa Ek İş İlanları

Bursa evde iş imkanları ve ek iş yapmak isteyenlerin buluştuğu platform olan isbasvurusu.com.tr sitemize hoşgeldiniz. Bursa’da evlere ek iş veren firmalar konu altından yorum yazarak vermek istediğiniz ek işler hakkında bilgiler verebilirsiniz. Ayrıca bizlere iletişim sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Bursa’da evlere ek iş isteyenler de hafta içi ya da hafta sonu hiç fark etmez, yapabilecekleri iş türlerini alt kısımda yer alan yorumlar bölümüne yazmaları rica olunur.

Bursa’da firmalar tarafından yayınlanacak olan ek iş ilanları Facebook sayfamızda da yayınlanacaktır. Facebook sayfamızı beğenerek Bursa ek iş ilanlarını güncel olarak takip edebilir ve ilk haberdar olan siz olabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma; Özgün makale yazmayı bilenler yorumlar bölümünden iletişim bilgilerini bırakmaları halinde kendileriyle iletişime geçilecektir. Telefon yazmanıza gerek yok, e-posta adresinizi vermeniz yeterlidir. Bu işi ciddi yapmak isteyenler aylık 2.000 TL gibi ücretler kazanabilir. 300 kelimelik makaleye 3 TL ödeme yapılmaktadır.

Bursa Hakkında Genel Bilgiler
Bursa Marmara Bölgesi’nde bulunan önemli şehirlerimizden biridir. Sanayi alanında gelişmiş Türkiye’nin önde gelen şehirlerindendir. Bu yüzden başka bölgelerden göç almaktadır, nüfusu giderek artmaktadır.

Bursa Ek İş İlanları
Bursa tarihi açıdan önemli bir şehirdir. Özellikle Osmanlı döneminde başkentlik yaptığı için tarihi eserler, saraylar, külliye ve Osmanlı döneminden kalan camiler bulunmaktadır. Şehri ziyarete gelen turistler gezip bu tarihi yerleri gezip görmek istemektedirler. Birçok ilçesi bulunmaktadır, ilçeleri de merkezi kadar ilgi çekici özelliklere sahiptir. Uludağ kayak sporu yapılması sebebiyle en bilinen dağıdır. Verimli ovaları bulunmaktadır.Bursa Ekonomisi
Bursa Ekonomisinde sanayi önemli bir yer tutar bu yüzden sanayi sektöründe iş imkânları mevcuttur. Otomotiv sanayinin Türkiye’de en çok geliştiği şehirdir. Bunun dışında başka alanlarda da sanayi kuruluşları yer almaktadır. İklimi ve toprağının verimli olması nedeniyle tarım geçim kaynakları içinde önemli yere sahiptir. Sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bunun dışında mısır gibi başka ürünlerde yetiştirilmektedir. İpek böcekçiliği ve arıcılık diğer ekonomik faaliyetler arasındadır. Zeytincilikte önemli yere sahiptir, Mudanya gemlik zeytin ve zeytinyağı açısından kaliteli ürünlerin yeri olmaktadır. Uludağ’da kış turizmi yapılmaktadır, bu iş imkânları açısından önemlidir. Ayrıca Bursa’nın tarihi öneminden dolayı tarihi eserlerini gezip görmek isteyen turistlere yönelik turistik turlar düzenlenmektedir. Hayvancılık Bursa’da çok gelişmiştir. Hayvan ve hayvansal ürünlerden üretim tesisleri ve fabrikalar bulunmaktadır. Birçok fabrika bulunmaktadır. Bursa sanayisi çok gelişmiştir. Tam zamanlı, yarım zamanlı ve dönemlik işçi ihtiyacını karşılamak için birçok iş imkânı yer almaktadır.

Bursa’da Evde Yapılabilecek İşler
Gelin buketi para kazanma yollarından biridir. Çeşitli büyüklüklerde farklı çiçeklerden oluşan buketler için siparişler alınabilir. Buzdolabı süsü yaparak ekonomiye katkı sağlanmaktadır. Ev ortamında rahat bir şekilde yapmak mümkündür. Ütü yapmakta evde yapılacak işler arasındadır. Ütü seri bir şekilde yapılarak daha fazla iş alınıp daha fazla para kazanılabilir. Takı yapmak ve bunu internet ortamında veya bujiteri mağazalarına satılabilir. Kolye, küpe, bileklik ayrı ayrı veya takım olarak yapılabilir. Kimsede olmayan orijinal tasarımlar yapılarak satılabilir. Deri, metal, inci, parlak taşlardan takı yapılabilir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Muhammet diyor ki:

  Eve ek is istiyorum.
  Bursa ek iş fırsatları hakkında bilgi istiyorum.

 2. Sevgül yıldırım diyor ki:

  Eve iş almak istiyorum ve ev hanımıyım. İhtiyacım var, memnun kalacağınıza eminim.

 3. leman diyor ki:

  Kına paketleme ve sabun paketleme işine ihtiyacım var. Bursa’da oturuyorum.

 4. Nurcan diyor ki:

  Bursa da ikamet ediyorum, evde ek iş yapmak istiyorum. Mandal, montaj, kalem işi olabilir, cevabınızı bekliyorum.

 5. Serpil diyor ki:

  Bursa merkezde oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Nikah şekeri, davetiye, kutu katlama, sabun, paketleme gibi her ne olursa yaparım. Dönüşünüzu bekliyorum.

 6. Nejla Şahin diyor ki:

  Bursa Osmangazi ilçesinde oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var, yapılabilecek tüm işleri yapabilirim.

 7. meral diyor ki:

  Polyester malzemelerden boyama süsleme, keçe süsleme, oda takımları deri kesme takımlar. Kına hediyeleri yaparım.

 8. pelin diyor ki:

  Evlere verilebilecek mandal, montaj, dantel kesme, nikah şekeri gibi ve benzeri gibi işler istiyorum.

 9. Çağla diyor ki:

  Bursa/Yıldırım’da yalışıyorum evde ek iş yapmak istiyorum.. Kına paketleme.. Kalem işi.. Boncuk işi.. Ütü işi.. Lütfen geri dönün

 10. halime diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum, her iş elimden gelir.

 11. Gulistan Albayrak diyor ki:

  Bursa Muradiye’de oturuyorum.
  Mandal, kına, cetvel, yara bandı, paketleme gibi ek işler yapabilirim.

 12. Aylin diyor ki:

  Merhaba Bursa Osmangazi’de oturuyorum. Evde kanaviçe işi yapmak istiyorum.
  Bursa Osmangazi ek iş arıyorum.

 13. Viyan diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 14. Hatice diyor ki:

  Evde yapılabilecek ek işler istiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 15. Elmas diyor ki:

  Bursa Yenibağlarda oturuyorum. Ek gelire ihtiyacım var, acil yardımcı olursanız sevinirim.

 16. ebru diyor ki:

  Evde yapabileceğim ek işler şu şekildedir. Evde ütü işi, paketleme işi, davetiye katlama işi gibi işler.

 17. ksfjt diyor ki:

  Evde kına paketleme işi istiyorum.
  Bursa ek iş arayanlar bu tür işleri nerede buluyor?

  1. admin diyor ki:

   İnternet üzerinden ek iş bulmak daha kolaydır, firmalar ek iş ilanları sunduğunda sizlerle iletişime geçmekteyiz.

 18. ela diyor ki:

  ek is istiyorum ewde yapabilecegim bursa besyol

 19. Tugba diyor ki:

  Öğrenciyim ve ek gelire ihtiyacım var. Makale yazıyorum, daha once bir sitede yazarlık tarzı gönüllü iş yaptım. Denemek istiyorum. Eğer makale işi olmazsa evde gelir sağlayabileceğim her iş olabilir. Lütfen acil geri dönüş yapın.

 20. Seda diyor ki:

  Bursa’ da ikamet ediyorum, evde ek iş yapmak istiyorum. Mandal, montaj, kına paketleme nıkah sekerı kalem işi olabilir, cevabınızı bekliyorum.

 21. Fatma diyor ki:

  Merhabalar… Bursa /nilüfer. Fethiye mh.de ikamet ediyorum. Ek işe ihtiyacım var, davetiye,kina,vs.paketleme ve katlama işleri yaparım. Dönerseniz mutlu olurum. Saygılar.

 22. gamze diyor ki:

  Bursa Yıldırım’da oturuyorum. Nikah şekeri, kına paketleme, davetiye katlama, sabun paketleme gibi ek işler arıyorum.

 23. Gülcan diyor ki:

  Merhaba nikah şekerini çok güzel yapiyorum. Ev yemekleri, ev işleri yapabilirim. Hamaratli bir kadinim, bu işe cidden çok ihtiyacım var. Çok muhtacım.

BİR YORUM YAZ