Burkay İnşaat İş Başvurusu

Burkay grup 2001 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren; etik, güvenilir ve iş güvenliği konusunda hassas davranmıştır. Burkay inşaat; iş verenlerinden aldıkları işleri hazırlarken, hem sağlam yapılar oluşturmayı amaçlamış hem de her şeyden önce kendi işçisinin haklarını gözetmiştir. İnşaat sektöründe misyon ve vizyon sahibi olmamak beraberinde birçok iş kazalarına ve sağlam olmayan yapılara sebebiyet veriyor. Burkay inşaat kuruluşundan bu yana vizyonuna ve misyonuna bağlı kalmayı amaç edinmiştir.

Burkay inşaat alt yapı hizmeti bakımından kendini kuruluşundan bu yana hep daha fazla geliştirmeyi amaçlamıştır. Günümüzde alt yapıya önem veren sayılı inşaat firması olması sebebi ile birlikte oldukça büyük projelere imza atmıştır. Alt yapı bakımından sağlam projeler çıkaran burkay inşaat üst yapı konusunda da oldukça başarılı projeler ortaya koymuştur. Eskiden günümüze birçok villa ve villa tipi yapıya ev sahipliği yapmıştır.

Burkay inşaat gelişmişliğini daha fazla arttırmak ve çok daha fazla köklü bir inşaat firması olabilmek adına; çalışma arkadaşı seçimlerinde oldukça titiz davranır. Burkay ailesine girebilmek oldukça zor ve meşakkatli bir yol olarak kendini gösteriyor. Firma içi yönetim kurulu ve genel kurul üyeleri de aile yapısı ile oluşturulmuş değildir. Oldukça objektif davranan kurullar oluşturmuş ve her hata ve her doğru iş binlerce kez ele alınmıştır. Burkay inşaat uzun deneyimleri ile her zaman yanınızda.

Burkay İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Reşit Galip Cd. Gölgeli Sokak No: 5, Gaziosmanpaşa (Gop), Çankaya, AnkaraBurkay İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burkay İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burkay İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Yusuf kepez dedi ki:

  Slm ben 8 yillik eskovator optrum yurt disinda sizinle calismak istiyorum

 2. metin akyuz dedi ki:

  Sayın abilerim ben Antalya’da sizin firmada çalıştım. Aksu’da 2016 fuar merkezinde çalıştım.

 3. idris candan dedi ki:

  Burkay İnşaat Samsun Çarşamba şantiyesine alınacak, şantiye muhasebe elemanı için sistem üzerinden iş başvurusu yaptım. Bana henüz dönüş olmadı. İlgilenirseniz sevinirim.

 4. nejdet ozmen dedi ki:

  30 yillik santiyeciyim ve kademe sefligi makina a formenligi ve satin alma konusunda uzmanimdir. Su an Fas’ta calisiyorum ve isim bitti. Baska neresi olursa fark etmez Turkiye ve yurt disi projelerde calisabilirim.

 5. kuddüs dedi ki:

  Mrb ben Erzurumdan Kuddüs. 25 yıllık iş makinaları ustasıyım. İşmak Motor komatsu cat volvo cummins detroit ortak rail xe tüm dizel motorlarda çok iyiyimdir. Şanzuman def ve hidroiktende anlarım.

 6. Nisani Korkmaz dedi ki:

  Yurtiçi veya yurtdışında sizinle çalışmak istiyorum, mesleğim aşçı. Somali’de iki yil çalıştım.

 7. hasan sofuoğlu dedi ki:

  YURTDIŞI FORMENLİK İŞ ARIYORUM. İNCE İŞ FORMENİ, KABA İNŞAAT FORMENİ FARK ETMEZ ANAHTAR TESLİMİNE KADAR İŞ TAKİBİ YAPILIR ve YAPTIRILIR.

 8. kerem köse dedi ki:

  Slm ben 18 yıllık loder operatörüyüm. Yurt dışında çalışmak isterim, teşekkürler.

 9. cihan dedi ki:

  1971 ELAZIĞ DOĞUMLUYUM.1983 YILINDA OTO ELEKTİRİKÇİSİ OLARAK BAŞLADIM . ÇALIŞTIĞIM FİRMALAR, M.N.G CEZAYİR BARAŞ 4 YIL PROJE BİTİMİ.POLAT YOL YAPI GÜRCİSTAN AZERBEYCAN PROJE BİTİMİ. ARCTICGORUOP İNTERNATİONAL, KAZAKİZTAN TENGİZ PETROL 3 YIL ÇALIŞTIM. RÖNASANS HOLDİNG KAZAKİSTAN ASTANA . RUSYA MOSKOVA CİTY,DE ÇALIŞTIM BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK ARZUSUNDAYIM SAYGILARIMLA.

 10. Ersin dedi ki:

  Eskovatör operatörüyüm.

 11. mustafa çaman dedi ki:

  Somali’de çalışmak istiyorum. Burada bana uygun bir iş imkanı saglarsanız sizlere minatarım. Meslegim aşçı 20 yıllık tercübem var. Somali’de Hargaise de 1 yıl çalıştım. Irak Dorçe İnşaat da 2 yıl, Rusya beta tek inşaat 1 yıl, lidya muammer arabi 2 yıl çalıştım. Limak obruk baraj inşaatı 3 yıl iş bitimi aşçı olarak somali basaso 8 ay kendi restorantımda aylem somali, somali vatandaşı ailem için bu firmanızda işe iktiyacım var. 8 aylık bir kızım dogdu somalide, maddi durumdan ailemi getiremedim Türkiye’ye. Bana iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim ve ayrıca çelik yapı montaj işinden anlarım. Elimden çok iş gelir, teşekür ederim saygılarımla.

BİR YORUM YAZ