Burhaniye Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Burhaniye Devlet Hastanesi, 1945 yılında ana hizmet binası olan A blok, Sağlık Merkezi olarak 2 kat halinde inşa edilmiş olup, 1961 yılında Devlet hastanesine dönüştürülmüştür. Misyonunu, hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, etnik kurallara ve hasta haklarına saygılı, yeniliklere açık, sürekli fikir üreten ve çalışan kadrosuyla konforlu ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunmak, vizyonunu ise, modern ve kalite standartları çerçevesinde bir alt yapı oluşturarak öncelikle kurumdan hizmet alan ve sunan müşteri memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarıp, bölgesinde tercih edilen ve sağlık alanında söz sahibi olan bir kurum haline gelmek üzere belirlemiştir.

Burhaniye Devlet Hastanesi kalite yönetim birimi; Uzman Dr. Mehmet Maşuk Akhan Başhekim, Op. Dr. Hamit Çetin Başhekim yardımcısından oluşmaktadır. Burhaniye Devlet Hastanesi’nde, Hemodiyaliz, Ameliyathane, Endoskopi, Odyometri, Sft, Ekg, Röntgen, Bilgisayarlı Tomografi, Sigara Bıraktırma Polikılıniği, Çocuk Gelişimi, Psikolog birimleri bulunmaktadır. Beyin Cerrahi Servisleri, Çocuk Hastalıkları Servisi, Cildiye Servisi, Enfeksiyon Hastalıkları Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi, Göz Hatalıkları Servisi, Dahiliye Servisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, Kulak Burun Boğaz Servisi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım servisi bulunmaktadır.

Burhaniye Devlet Hastanesi, acil servis, üroloji, nöroloji ve alt polikinlıkleri ile hizmetinizdedir. Tedavinizi kaliteli bir hastanede görmek istiyorsanız, Burhaniye Devlet Hastanesi’ne gitmeniz yeterlidir.

Burhaniye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Caddesi No: 47 Burhaniye BalıkesirBurhaniye Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Burhaniye Devlet Hastanesi bünyesine yapacak olduğu memur ve personel alımlarını Kpss sınav sonuçlarına göre yapmaktadır. Konu ile ilgili detayları hastanenin insan kaynakları sayfasında inceleyebilirsiniz. Burhaniye Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ