Burçelik İş Başvurusu

Burçelik, 1968 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde dökümhane olarak kurulmuştur. Uzun bir süre boyunca yapıtaşlarını oluşturabilmek amacıyla dökümhane olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 1983 yılında Burçelik, makine fabrikası açılarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Burçelik kısa süre içerisinde oldukça güç kazanarak Menkul Kıymet Borsasında, hisseleri işlem görmeye başlamıştır. 2002 yılında Burçelik, vana fabrikası gelişim göstererek yeni ibr yere taşınmıştır. 2008 yılında ise Türkiye’nin ilk mobil paletli kırma ünitesini geliştirdi.

Burçelik fabrikası kısa süre içerisinde oldukça büyük bir gelişim göstermeye devam ederek en başarılı fabrikalar arasında yerini almaya başlamıştır. Vana ve makine üretimiyle Türkiye’de önemli ihtiyaçların çoğunu karşılamaktadır. Burçelik üretim sektörünü oldukça geliştirmiştir. Fabrikalarında; döküm ürünleri, kırma,elem ve yıkama ürünleri, talaşlı kaynaklı imalat yapmaktadır. Kalite olarak oldukça büyük yol almıştır. Kalite konusunu vizyonu haline getiren Burçelik fabrikası kalitesini aldığı kalite belgeleri ile desteklemektedir.

Burçelik, çevre için de oldukça hassas hareket etmektedir. Burçelik, doğal kaynakları da oldukça verimli kullanmaktadır. Çevre politikasını oldukça önemseyen Burçelik, çevre bilincinin farkındadır. Fabrika ve ürünlerin olası çevre kirliliğini en aza indirmek için büyük çalışma gayreti içerisindedir. Çevresel kirliliği önlemek amacıyla çıkarılan yasalara ve mevzuatlara oldukça önem verilmektedir. Çevre kirliliğini önlemek için verilen bu büyük çabanın sebebi bu Dünya’yı çocuklarımıza miras bırakacağımız bilince olmalarıdır. Burçelik fabrikası ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Burçelik İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No:15 Nilüfer (16140) BursaBurçelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burçelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burçelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ