Anasayfa / Hizmet Sektörü Ağustos 21, 2015

Burbak İş Başvurusu

Burbak Bursa için hizmet veren ve oldukça üst düzeylere çıkarmak için gayret eden bir kuruluştur. Burbak Bursa Büyükşehir Belediyesine ait bir kuruluş gibidir. 2009 yılında hizmet vermeye başlamış olan Burbak ilk kez ‘ çizgiler arası özgürlük’ sloganı ile piyasaya atılmıştır. Amaç daha rahat ve daha uygun bir düzen oluşturmaktır. Kuruluş amacı, Bursa halkına daha değerli ve daha kaliteli bir otopark hizmeti sunmaktır. Bursa belediyesine ait olan otoparkları, katlı otoparkları ve her otopark alanını devralıp kendi vizyonu doğrultusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Burbak, araçlar arasındaki mesafenin önemine vurgu yapmayı amaçlayan ve yan yana araçları dizerek çok daha fazla para kazanmayı amaçlayan bir kuruluş gibi asla davranmamıştır. Burbak otopark hizmetlerinin yanı sıra şehir içi trafik yoğunluğuna da çözüm üretecek projelere imza atmak için hazırlanmaktadır. Bursa içerisinde yapılacak olan otoparkların yapılış yerlerini ve yapılış stratejilerini tek elden kontrol etmeyi sürdüren Burbak, eskisi gibi hizmet vermek yerine her dönem, o döneme uygun olan politikaları benimsemeyi ilke edinmiştir.Burbak; yer altı otopark yapımı için oldukça fazla proje yürütmeye devam etmektedir. Kaldırımlardaki yoğunlukları gidermeyi amaç edinirken; aynı zamanda otopark hizmeti altında halkı soyan otopark hizmetleri sunan firmaların da önünü kapatmaktadır. Oldukça kaliteli ve güvenli hizmet sunan ve bunun için sürekli projeler geliştiren Burbak, her dönem yanınızda.

Burbak İletişim Bilgileri
Adres; Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Başkanlık Binası Kat:1 Osmangazi / BURSA

Burbak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burbak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burbak insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Burbak İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. murat aytekın Eylül 12, 2015

  askerden yeni geldim, Burbak’ta çalışmayı uygun gördüm. Bu firma da çalışmak istiyorum, acil iş arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

 2. murat aytekın Eylül 12, 2015

  acil iş arıyorum.

 3. ali yücel Eylül 23, 2015

  46 yaşındayım. 18 yıl Burfaş’ta çalıştım, kendime çalışmak için ayrıldım. İşlerim yolunda gitmedi, acil işe ihtiyacım var. Nilüfer’de oturmaktayım.

 4. Nazif ayaz Mart 7, 2016

  Inegolde ikamet etmekteyim işe ihtiyacim var burbakta calismak istiyorum rica ediyorum bana ulasirmisiniz.

Yorum Yap