Bulvar AVM İş Başvurusu

Alışveriş merkezlerinin oldukça geliştiği bu dönemde oldukça önemli AVM tasarımcıları tarafından yapılan Bulvar AVM, Samsun merkez de hizmet vermektedir. Samsun da uzun yıllar hizmet veren Samsun tütün fabrikasının kentsel yenileme kapsamında restore edilmesi ile Bulvar AVM kurulmuştur. 2012 de kullanılmaya başlanan Bulvar AVM oldukça güzel bir bölgeye kurulduğu için çekim alanı oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle ticareti oldukça geliştiren bir yatırım olmuştur. Bulvar AVM aynı zaman da komşu şehirlerden de müşteriler çekmektedir. Oldukça tarihi bir meydan da olması nedeniyle de turistik olarak da oldukça ilgi çekici bir yerde kurulmuştur.

Bulvar AVM, bünyesinde yerli ve Dünyaca ünlü markaları size sunmaktadır. Bu markalar oldukça güzel dükkanlarda müşteriler sunulmaktadır. İstediğiniz her markayı Bulvar AVM de bulmak oldukça kolaydır. Artık sevdiğiniz markaları bulmak için çevre illere gitmeye gerek kalmadan Bulvar AVM de yapacağınız bir gezinti ile eğlenceli bir alışveriş yapabilirsiniz. Bulvar AVM de alışveriş keyfinden sonra güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Oldukça geniş olan yemek yelpazesi ile birlikte istediğiniz tat da, damak tadınıza göre yemekler bulabilirsiniz. Bu yemek alanında yerel lezzetler bulabileceğiniz gibi uluslararası lezzetlerde bulabilirsiniz.

Bulvar AVM müşterilerine sahip çıkmak amacıyla ve alışveriş yapmayı daha eğlenceli bir hale getirmek için değişik kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar belli bir alışveriş limitinden sonra size kazandırılacak ödüllerdir. Bulvar AVM de daha çok alışveriş yaparak kazanma şansınızı arttırabileceksiniz.

Bulvar Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; İlyasköy, 19 Mayıs Bulv. Bulvar Yaşam Ve Alışveriş Merkezi No:17, İlkadım/SamsunBulvar AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bulvar AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Bulvar AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ