Bugiad İş Başvurusu

Bugiad, Bursa iş adamları derneği olarak kurulmuştur. 1993 yılında kurulan Bugiad Bursa’da en geniş iş adamları portföyüne sayıp olan bir dernektir. Dernek tüzüğü oluşturarak faaliyetlerini bu tüzük çerçevesinde yürütmektedir. Bugiad birçok amaçla kurulmuş olmakla birlikte temel amacı iş adamlarını bir çatı altında toplayarak, iş adamlarının mesleki bilgilerini arttırmak üzere çalışmalar yapmaktır. Bugiad, aynı zaman da iş adamlarının bir araya gelerek dayanışma içinde çalışmasını sağlamaktadır. Bu dayanışma ile birlikte fikir alışveriş olmaktadır. Fikir alışveriş ile birlikte iş adamları yeni boyutlarla iş hayatına bakarak işlerini geliştirmektedir. Bugiad, iş adamları için yaptığı araştırmalar ile yurtiçinde ve yurtdışında bulunan yatırım imkanları hakkında onlara bilgi vermektedir.

Bugiad iş adamları ülkemiz için oldukça faydalı olabilmek için yoğun çalışmalar yapmaktadırlar. İş adamlarının ülkeyi kalkındırabilecek girişimlere yönelmelerini sağlamaktadır. Bu kalkınma aynı zaman da işsizliğin de önüne geçerek iş istihdamı da yaratacaktır. Özel sektörde ki yatırımların artırılması için iş adamlarına destek olmakta ve yatırım imkanlarını yakından takip etmektedir. Barış, sevgi dolu ve birlik içinde çalışmanın iş adamlarını daha güçlendireceğini, dolaylı olarak ülkeyi güçlendireceği bilincini aşılamaktadır.

Bugiad iş adamları derneğine üye olmak çok kolaydır. Üye olmak için yapmanız gereken internet sitesinde bulunan formu doldurup yollamaktır.Girişimcilik için de insanları bilgilendiren Bugiad, proje çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bugiad sosyal sorumluluklarının da farkında olan bir dernektir.

Bugiad İletişim Bilgileri
Adres; Alaaddin bey MAH. Ayfatma CAD. 624.sok. Me-se Ticaret Merkezi NO:26/C D:8 Nilüfer/BURSABugiad Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bugiad firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bugiad insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ