Bücürük İş Başvurusu

Bücürük firması tekstilin kalbi olan İstanbul yeşildirek’de 25 metre karelik bir dükkanda başlamıştır. Kenan Ünal ve Rafet Ünal kardeşlerin 1995 senesinde açtıkları Bücürük 2000 senesinde büyük bir ilerleme kaydederek Beylikdüzü’nde 10 bin metre kare bir alanda üretimini ve tasarımını yapıyordu.

İrlandalı bir şirket fonu ile ortaklık yapan Bücürük Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş hızlı büyümek amacı ile çalışmalara başlamıştı. Fakat şirket kısa bir süre içerisinde maddi sıkıntılar içerisine düşerek iflas eşiğine geldi. Şirkete haczin gelmemesi ve üretimin devam etmesi için toplanan yönetim kurulu bir karar aldı. Şirket avukatları tarafından yapılan başvuruda iflas erteleme seçeneği ile Bakırköy Ticaret Mahkemesi’ne başvurulmuştur. Dikekçe de şirketin piyasaya 23.4 milyon lira borcu olduğu öne sürüldü 270 i geçkin çalışanının olduğunu ifade eden şirket yıllık 3 milyon dan fazla üretim yaptığını belirtmiştir. Şirketin 2012 senesindeki yıl sonu cirosu ise 45 milyon liradır.

Bücürük Tekstil Genel Müdürü nakitte sorun yaşıyoruz Banka krediyi son anda vermekten vazgeçmesi ile sıkıntı yaşadıklarını belirten Kavaklı ”Bücürük önemli bir değerdir. Ünal kardeşler işten vazgeçmiş değildir.” sözlerini belirtmiştir. Banka kredi vermedi fakat tedbirlerimiz var üretimde de bir sorun yok sezona hazırlıydık sözlerini belirtti.

Bücürük Tekstil iflas etti. Mahkemeye başvurulsa da onaylanmayan karar Bücürük firmasını iflas etmeye zorladı. Bücürük Tekstil 2014 senesinde iflas etmiştir.Bücürük İletişim Bilgileri
Adres; Limonluk Mah. Palmcity Avm Carrefour İçi, Yenişehir, Mersin

Bücürük Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bücürük firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bücürük insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ