Buca Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Buca Şifa Hastanesi iş ilanları ve hemşire, doktor, hasta bakıcı alımı hakkında bilgiler. Buca Şifa Hastanesi iş başvuru formu ve insan kaynakları sayfası…

1983 yılında ilk temelleri atılan Şifa Sağlık Grubu uzun yıllara dayanan tecrübesiyle insanlara hizmet vermektedir. Şifa sağlık grubu zaman içinde büyük gelişimler kaydederek büyümeyi her zaman sürdürmüştür. Kendi bünyesi altında, bölgenin ilk branş üniversitesini kurarak Şifa Üniversitesi Hastane’si olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Buca Şifa Hastanesi bünyesine üniversite gibi akademik çalışmaların yapıldığı bir alan daha katarak gelişimin de bir büyük seviye atlamıştır. Hemen hemen branşte sağlık hizmeti veren Buca Şifa Hastanesi oldukça güven duyulan hastaneler arasında kısa zaman da yerini alabilmiştir.

Buca Şifa hastanesinde birçok alanda hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetleri kesinlikle en iyi uzman doktorlar arasında seçilmiş bir kadro ile birlikte en iyi biçimde alabileceksiniz. Uzman doktor kadrosu kesinlikle en güvenilir kişilerden oluşturulmuş ekip sayesinde sağlık problemlerini kısa zamanda çözebileceksiniz. Hizmet veren bu doktor ekibine üniversite hastanesinden de ekipler gelerek oldukça başarılı ameliyatlar, doğumlar ve birçok sağlık çözümü yapılabilmektedir. Buca Şifa Hastanesi kesinlikle gelişen teknolojiyle bütünleşerek daha kolay çözümler sunabilmektedir.Buca Şifa Hastanesi için hastanın ve yakınlarının memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Bunun için hastalara daima güler yüzle hizmet verilmektedir. Bu konuda doktorlar ve çalışan personel oldukça bilinçli davranmaktadır. Güler yüzlü hizmet vererek hastaları daha çok üzmeyi asla göze almamaktadır. Buca Şifa Hastanesi, hastane de gereken temizlik için oldukça özenli davranmaktadır. Bunun için Buca Şifa Hastanesine güven duyabilirsiniz.

Buca Şifa Üniversitesi Hastaneleri İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Caddesi No:7 35100 Bornova / İZMİR

Buca Şifa Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buca Şifa Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Buca Şifa Üniversitesi Hastaneleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. sevdagöçgen diyor ki:

  Buca’da oturuyorum, Buca Şifa Hastanesinde temizlik görevlisi olarak calışmak istiyorum. Acele işe ihtiyacım var ilginizi bekliyorum, saygılarımla.

 2. demet kanza diyor ki:

  Merhaba sevgili calisanlar ise cok ihtiyacim var cok tesekkurler, saygilarimla.

 3. Azime diyor ki:

  Merhaba İzmir Bucak’a oturuyorum şifa hastanesindeki Tıpbi sekreter olarak çalışmak istemiyorum. Sertifikam var ayrıca.

 4. Betül Adalı diyor ki:

  Merhaba, ben Betül Adalı 21.08.1994 İzmir doğumluyum. İzmirde yasamaktayim. Lise mezunuyum. Anadolu Üniversitesinde Büro Yönetimi ve yönetici Asistanlığı bölümünü okumaktayım. Hasta kayıt kabul sertifikam bulunmakta, bu bölümde çalışmak isterim.

 5. birgul. gorgulu diyor ki:

  İş istiyorum. Ön lisans mezunuyum. Buca’da oturuyoruz, senelerdir. Şifa kurumunda çalışmak istiyorum.

 6. büşra paşalı diyor ki:

  Ben türbanlı bir bayanım. Bornova Şifa’da ki ortamı çok beğendim. Çalışmak istiyorum. Ne gibi şartları var ve nasıl başvurabilirim?

  1. Gülçin diyor ki:

   Merhaba, bende Buca’da oturuyorum. BEMKA kariyer kursunun hasta kayıt kabul bölümünü bitirdim. Şifa Hastanesi ailesinde sizlerle çalışmayı gerçekten çok isterim. İlginize şimdiden teşekkürler. Bu arada çağrı merkezi bölümünde de çalışabilirim, iyi çalışmalar.

 7. Fikret diyor ki:

  Bende Buca’da oturuyorum. Hastene’de her işi yaparım.

 8. Cansu diyor ki:

  Bemka Eğitim Kariyerde hasta kayıt kursunu bitirdim, sertifikamı aldım. Şifa hastanesinde çalışmak istiyorum. Karabağlarda oturuyorum. Muhasebe çağrı merkezi satış danışmanlığı ve eksperlik alanlarında çalıştım. Bu alanda da çalışmak kendimi geliştirmek istiyorum. Acele işe ihtiyacım var saygılar.

 9. İlkay diyor ki:

  Hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum Acil işe ihtiyacım var…

 10. İlkay diyor ki:

  Karabağlar’da oturuyorum. Hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum. Acil işe ihtiyacım var.

 11. zehra diyor ki:

  Sağlık meslek lisesi tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü bitirdim. Dokuz Eylül Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. Hastanenizde tıbbi sekreter veya hasta kabulde çalışmak istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

 12. DİLEK diyor ki:

  MERHABA, Ben Karataş Konak’tan yazıyorum. Bornova beta tıbbı sekreterlik kursunu bitirdim. Özel bir hastanede 4 yıl hasta kayıt bölümünde çalıştım. Deneyimim var. Rapor, epikriz, hasta yönlendirme kayıt vb işleri yapabilirim. Acele işe ihtiyacım var, saygılarımla.

 13. berrak diyor ki:

  merhaba ben bucada oturuyorum tıbbı sekreterlik kursunu bitirdim ve hastanenizde calısmak istiyorum işe ihtiyacım var.

 14. Havva diyor ki:

  Merhaba ben bucada oturuyorum temizlik işi yaparım

BİR YORUM YAZ