Anasayfa / Hastaneler Ağustos 12, 2015

Buca Kadın Doğum Hastanesi İş Başvurusu

Kadın hastalıklarının içeriğini anlamak oldukça uzmanlık gerektiren tıbbi bir iştir. Buca halkı kadın doğum hakkında her türlü hizmeti kolaylıkça almaktadır. Tıbbi bir müessese olan buca kadın doğum hastanesi, tıbbi amacını hep ön planda tutmuştur. Asla ticari bir amaç gibi işlev görmesine müsaade etmemiştir. Buca’da mevcut bulunan en uzman hekimler buca kadın doğum hastanesinde toplanmıştır.

Kadın hastalıklarına çözüm getirmek uzmanlık gerektiren bir iştir.

Gibi riskli hastalıklara sahipseniz ameliyat edilmeden önce her türlü tetkit yapılır. Ardından; konu hakkında karar verebilecek uzman bir heyet toplanır. Bu heyet sizin kadın mı, yoksa kız mı, olduğunuza göre; ameliyatın yapılış şeklini belirler. Uzman hekimler; bir ameliyata girmeden önce tüm risklerin önlemlerini alır ve hastayı bu risklere karşı korumak için ellerinden geleni yaparlar. Kadın hastalıklarında tedavinin başı temizlikten gelir. Buca kadın doğum hastanesi, oldukça hijyenik bir ortamda tedavi olmanıza imkan sağlar.Doğum yapacak kadınlar için de oldukça kaliteli ve sağlıklı imkanlar sunulur. Hem sezaryen doğum da hem de normal doğumda fiyatlar oldukça uygundur. İstediğiniz hekim sizi doğum boyunca gözetim altında tutar ve sonunda o hekim ile doğuma girebilirsiniz. Doğum sırasında hem anne sağlığı hem de bebek sağlığı hep üst düzey sağlık kontrolleri ile korunur.

Buca Kadın Doğum Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yıldız Mh., Hoca Ahmet Yesevi Caddesi 42-44, 35100 Buca / İzmir

Buca Kadın Doğum Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane iş olanakları için insan kaynakları departmanı ile görüşebilirsiniz. Buca Kadın Doğum Hastanesi iletişim sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Buca Kadın Doğum Hastanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. sevdagöçgen Eylül 2, 2015

    buca kadın doğum hastanesinde temizlik vaya mutfak görevlisi olarak iş arıyorum, Buca’da oturuyorum geri dönerseniz, memnun olurum iş konusunda tecrübeliyim.

  2. Sümeyye Aktürk Şubat 15, 2016

    Hasta kayıt kabul setifikam var gecen yıl bemka eğitim kurumalrindan. Buca kadın doğum hastanesinde çalışmak isterim. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

  3. sevim eminoglu Ağustos 29, 2016

    Diyarbakır devlet hastanesinde otomasyon elemanı olarak görev yaptım iki sene çalışma tecrubem var hastanemizde çalışmak istiyorum bucakoop ta ikamet etmekteyim daha önce Türkiye grameen mikrokredi projesinde proje mudur asistanı olarak çalıştım eski akparti milletvekili aziz akgül ün projesinde yabancı dil çevirmenliği yaptım ve eski Diyarbakır devlet hastanesi başhekimi çetin rustu yıldız ile daha sonra hastane de gorevime devam ettim ilgilenirseniz sevinirim

Yorum Yap