Bu Piliç İş Başvurusu

Beyaz et sektöründe kalite isimler arasına çoktan girmiş olan Bu piliç Balıkesir’de Karahallılar ve Kula gruplarının ortak çalışması sonucu 2003 yılında kurulmuştur. Dünya ölçeklerinde sağlıklı ve güvenli gıda sunumu yapan Bu piliç her türlü yasal denetim ve kontrollerden tam puan alarak geçmiştir. Kendi kümeslerinde ziraat mühendisleri ve veteriner hekimler tarafından günlük kontrol sonucu bakımı yapılan hayvanlar 45 günlük süreler halinde yetiştirilmektedir. Kümes hayvanlarının beslenmelerinde tamamen doğal ürünler kullanarak doğal şartlarda büyümelerine imkân verilmektedir. Erken zamanda büyümeleri ve yapay şekilde olgunlaştırmaya çalışılması gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır. Ayrı ayrı kümeslerde rahat fiziki ortamlarda yetişen piliçler tamamen sağlık koşullarına ve etik değerlere uygun olarak kesimi yapılmaktadır.

Üretiminden taşınmasına kadar her türlü aşamada denetleyiciler tarafından en ince ayrıntılarına kadar denetlenen koşullar, tamamen sağlık ve hijyen odaklıdır. Türkiye’nin her bölgesine ürün ulaştıran firma soğuk hava depolu araçları ve hızlı ulaşım ağı ile en iyi şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslar arası düzeyde hayvan yetiştiriciliği alanında kazandığı başarılar ile Bu piliç ödül ve sertifikaların hepsini toplamış durumdadır. Eğer Bu piliç farkını ve lezzetini daha tatmadıysanız piliç etinin lezzetine varmamışsınız demektir.

Bu Piliç İletişim Bilgileri
Adres; Balıkesir Karayolu 10.km Bandırma / BALIKESİR

Bu Piliç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bu Piliç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bu Piliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Tamer Demircan dedi ki:

  Askerliğimi yaptım. Daha önceden Banvit’de çalıştım. Soğuk havada çalıştım. Şu anda geçici olarak inşaatta çalışmaktayım. Onun için soğuk havada çalıştığımdan dolayı tercih etmekteyim. Yaş 31.
  16 Martta başvuru yapmıştım .Bu ikinci başvurum. En yakın sürede değerlendirmenizi bekliyorum. Adım Tamer Demircan.

  1. admin dedi ki:

   Buradan yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır, lütfen yukarıda ki linke tıklayarak başvurunuzu firma sitesi üzerinden yapınız.

 2. sinan özcan dedi ki:

  Askerliğin 5 yıl tescilli sizinle çalışmak istiyorum. Bandırmada oturuyorum.

BİR YORUM YAZ