Bu Ajans İş Başvurusu

Bu ajans hizmet verdiği şirketlerin güler yüzü olmaya devam ediyor. Deneyimli ve eğitimli kadrosu sayesinde bütün organizasyonlarda tercih edilen Bu ajans eğitimli kadrosu ve yılların vermiş olduğu deneyim ile alanında lider konumdadır. 2000 kişinin üstünde host ve hostes bulunduran ajans her organizasyonda baş aktör olarak bulunmaktadır.

Bu ajans’ın hizmetlerinden bazıları;
Kongre, toplantı, organizasyon hizmetleri,
Açılış, kokteyl, ödül törenleri,
Stand kurulum ve tasarımı,
Promosyon, anket, broşür ve numune dağıtımı,
Alışveriş merkezi, market ve açık hava tanıtımları,
Tat ve panel kampanyaları,
Temizlik personeli ve stand temizliği,
Web tasarım, Web sitesi ve yazılım hizmetleri,
Konser ve Tv programları,
Ofis içi hizmetleri…

Bu ajans; host ve hostesleri Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinde okuyan öğrencileri arasından seçmektedir. Her türlü eğitim ve bilgilendirme çalışmalarından sonra sahaya sunarak tam ve eksiksiz hizmet verilmesini sağlar. Çalışanlarında ileri düzeyde yabancı dil şartı arayan Bu ajans, uluslar arası fuar ve tanıtım hizmetlerinde en başta seçilen kurumdur. Birçok alanda profesyonel olarak hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Temiz, bakımlı ve son derece düzgün fiziğe sahip olan eğitimli host ve hostesleri ile güler yüzlü bir çalışma sunarak sizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde temsil etme imkânı sağlamaktadır.

Bu Ajans İletişim Bilgileri
Adres; Asil Sok. Avrasya İş Merkezi Kat:1 No: 22-23 Hasanpaşa – Kadıköy – İSTANBULBu Ajans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bu Ajans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bu Ajans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ