BTA İş Başvurusu

BTA iş olanakları ve insan kaynakları politikası dışında firma hakkında da çeşitli bilgiler yer almaktadır. Haberimizde BTA’da çalışma şartlarını, işe alım süreci ile ilgili bilgileri, eğitim ve ücret çalışan maaşları hakkında bilgileri, yan haklar ve sosyal haklar, performans ve değerlendirme sistemi, çalışma saatleri ve iş başvuru formu gibi bilgileri BTA’nın insan kaynakları sayfasında inceleyebilirsiniz. Sayfa linki haberimizin sonunda yer almaktadır.

BTA Hakkında Genel Bilgiler
1999 yılında TAV havalimanları tarafından alt kol olarak havalimanlarının yeme, içme ihtiyaçları karşılaması için kurulmuştur. Toplamda dünya çapında 14 havaalanında Türkiye, Gürcistan, Tunus, Umman, Letonya, Suudi Arabistan, Makedonya da olan BTA aynı zamanda artık havalimanları dışında da hizmet vermeye başladı. İstanbul deniz otobüsleri ve UNIQ bunlardan biridir.

Bta 248 hizmet noktasında günde ortalama olarak 90.000 kişiye dünya mutfağından oluşan bir menü ile hizmet veriyor.2004 yılında büyümeye devam eden firma aynı zaman da TAV Airport Hotel in de bünyesine alan firma yiyecek içecek sektörünün yanı sıra otel işletmeciliğinde de oldukça iyi olduğunu ikinci bir otelle kanıtlamış oldu. 2014 yılında Adnan Menderes Hava limanında iç hatla ve dış hatlarda ikinci otelini açan firma büyümesine ara vermeden hızla devam etti.

2006 yılında cakes & bakes i de bünyesi altına alan firma yiyecek içecek sektöründeki başarısını bir kat daha artırdı. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen firma bir yandan yenileme çalışması yaparken bir yandan yeni ortaklıklar yaptı. Böylece 23.000 metre kare büyüklüğünde bir üretim tesisine sahip olan firma ekmek, pasta, unlu mamuller, salata, lokum vb. üretimine de başlamış oldu. Ayda bir milyon üretim hacmine sahip olan cakes & bakes artık Türkiye de bulunan 200 şubesiyle beraber havalimanlarına yiyecek, içecek hizmet veren bir firma olmuş oldu.

BTA İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Havalimanı, TAV Airport Hotel 34831 Yeşilköy / İstanbul

BTA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BTA firmasında kariyer yapabilirsiniz. BTA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hıvzullah başak fırınciyım iş arıyurum diyor ki:

    Bta firmasıyla çalışmak istiyorum.

  2. Hıvzullah başak fırınciyım iş arıyurum diyor ki:

    İyi bir fırıncıyım, 18 yıldır ben bu işi yapıyorum.

  3. Nuri BEYKOÇ diyor ki:

    18 yıl gıda sektöründe görev yapmış biri olarak (3 yıl beylik et lokantası, 3yıl kanatcı muhtar, 11 yıl KOSKA merter helvacılık şef, kısa bır süre SEYRAN pastaneleri şef) hem mağazacılık adına hem ala karte salonunda iyi bir tecrübeye sahip olduğumu düşünerek BTA bünyesinde çalışmaktan onur duyarım.

BİR YORUM YAZ