Anasayfa / Gıda Mayıs 4, 2016

BTA İş Başvurusu

1999 yılında TAV havalimanları tarafından alt kol olarak havalimanlarının yeme, içme ihtiyaçları karşılaması için kurulmuştur. Toplamda dünya çapında 14 havaalanında Türkiye, Gürcistan, Tunus, Umman, Letonya, Suudi Arabistan, Makedonya da olan BTA aynı zamanda artık havalimanları dışında da hizmet vermeye başladı. İstanbul deniz otobüsleri ve UNIQ bunlardan biridir.

Bta 248 hizmet noktasında günde ortalama olarak 90.000 kişiye dünya mutfağından oluşan bir menü ile hizmet veriyor.

2004 yılında büyümeye devam eden firma aynı zaman da TAV Airport Hotel in de bünyesine alan firma yiyecek içecek sektörünün yanı sıra otel işletmeciliğinde de oldukça iyi olduğunu ikinci bir otelle kanıtlamış oldu. 2014 yılında Adnan Menderes Hava limanında iç hatla ve dış hatlarda ikinci otelini açan firma büyümesine ara vermeden hızla devam etti.2006 yılında cakes & bakes i de bünyesi altına alan firma yiyecek içecek sektöründeki başarısını bir kat daha artırdı. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen firma bir yandan yenileme çalışması yaparken bir yandan yeni ortaklıklar yaptı. Böylece 23.000 metre kare büyüklüğünde bir üretim tesisine sahip olan firma ekmek, pasta, unlu mamuller, salata, lokum vb. üretimine de başlamış oldu. Ayda bir milyon üretim hacmine sahip olan cakes & bakes artık Türkiye de bulunan 200 şubesiyle beraber havalimanlarına yiyecek, içecek hizmet veren bir firma olmuş oldu.

BTA İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Havalimanı, TAV Airport Hotel 34831 Yeşilköy / İstanbul

BTA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BTA firmasında kariyer yapabilirsiniz. BTA insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
BTA İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. Hıvzullah başak fırınciyım iş arıyurum Eylül 5, 2015

    Bta firmasıyla çalışmak istiyorum.

  2. Hıvzullah başak fırınciyım iş arıyurum Eylül 5, 2015

    İyi bir fırıncıyım, 18 yıldır ben bu işi yapıyorum.

  3. Nuri BEYKOÇ Şubat 3, 2016

    18 yıl gıda sektöründe görev yapmış biri olarak (3 yıl beylik et lokantası, 3yıl kanatcı muhtar, 11 yıl KOSKA merter helvacılık şef, kısa bır süre SEYRAN pastaneleri şef) hem mağazacılık adına hem ala karte salonunda iyi bir tecrübeye sahip olduğumu düşünerek BTA bünyesinde çalışmaktan onur duyarım.

Yorum Yap