Bss Boray İş Başvurusu

Bss Boray 2004 yılında GSM sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. Şirketi diğer firmalardan ayıran özelliği, şirketin GSM konteynerleri alanında kendi sandviç panelini üretebilen ilk ve tek firma olmasıdır. Şirketin tesisi İzmir Çiğli’de bulunmaktadır. Toplam 15.000 metrekare alana kurulu olan üretim alanında 2 tesis ve 130 kişilik uzman personel kadrosu bulunmaktadır. Şirket, ürün geliştirmeye yönelik çalışmasının yanı sıra, yaptığı projeler ile farkını ortaya koymaktadır.

Ayrıca şirket, uluslararası düzeyde çalışmaktadır. İlk olarak kuruluş aşamasında Ukrayna’da bir şube açan şirket; daha sonra Belarus, Rusya, Özbekistan, Gürcistan, Kazakistan, Fas, Libya, Irak, Katar, KKTC ve Türkmenistan’da başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Bss Boray, kurulduğu dönemde GSM için yeni bir Pazar olarak görülen Uktayna’da Astelit – Lite Projesi için 2500 adet konteyner üretmiştir. Ayrıca Özbekistan Coscom Projesi için de konteyner üretimi yapıp ihracatını gerçekleştirmiştir. Şirket başarılı mühendislik çalışmalarının yapmaktadır. Şirketin müşterileri arasında Avea, Ericsson, Nokia, Motorola, Huawei, NSN, Siemens, Alcatel – Lutent gibi firmalar bulunmaktadır.

Şirket 2006 yılında ISO 9001 – 2000 sertifikasın almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2009 yılında ISO 9001 – 2008 revizyonunu tamamlayıp bu belgeyi de almıştır. Ayrıca şirket, sektöründe CE onayı almış ilk ve tek firmadır. Şirketin konteyner ürünlerinde IP54 standardı EN 60-950 ürün güvenliği onayı bulunmaktadır.
Şirket AR-GE çalışmaları ile sektöründe yenilikçi bir yapıda ilerlemeyi hedeflemektedir.Bss Boray İletişim Bilgileri
Adres; Mansuroğlu Mah. 289. Sok. No:2 Körfez İş Merk. D: 505 Bayraklı – İzmir

Bss Boray Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bss Boray firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bss Boray insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ