Bsk İş Başvurusu

Bsk 2007 yılından bu yana havalandırma sektöründe hizmet vermektedir. Uzun adı BSK Havalandırma Ekipmanları ve A.Ş. olarak geçer. Firmanın fabrikası Sultanbeyli’de yer almaktadır. Firmanın imalatında yer alan ürünlerden bazıları; anemostad, menfez, panjur, susturucu, kontrol ve müdahale kapağı, damper, hepa filtre kutusu, plenum kutusu, difüzördür. Özellikle bu ürünler ile üretime başlayan firma, 2012 yılında kurulan iklimlendirme ve havalandırma üniteleri imalat bölümü ile imalata her yıl yeni ürünler eklemektedir. Şirketin AR-GE ve ÜR-GE departmanları etkin olarak çalışmaktadır. Zira imalata yön veren departmanlar bunlardır.

Şirket kurduğu havalandırma ve iklimlendirme laboratuarı ile teknoloji ve yeniliği takip etmektedir. Ayrıca müşteri odağı ile çalışan şirket, yüksek memnuniyet için elinden geleni yapmaktadır.

Bsk dinamik, gelişmelere açık, kaliteli ve güvenilir ürünler ile sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarına hakim olmayı hedeflemektedir. Firmanın misyonuna baktığımız zaman ise; çalışmayı ve yardımlaşmayı seven, ortak amaçlar doğrultusunda hareket edebilecek, firma ile aynı paralelde gelişim sağlayabilecek çalışanlarla bir arada olmayı ve firmayı birlikte yükseltmeyi görev edinmiştir.

Firma, kalite politikasında müşteri isteklerini doğru bir şekilde belirlemenin öneminden bahsetmektedir. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını sağlamak için kuşkusuz bu elzemdir. İşletme performansını arttırmak ve çalışanlara iş güvenliği koşullarına uygun bir ortam sağlamak için elinden geleni yapan firma, tüm kalite belgelerini de eksiksiz olarak almıştır.Bsk İletişim Bilgileri
Adres; Mimar Sinan Mah. Basra Cad. No:59/A SULTANBEYLİ / İSTANBUL

Bsk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bsk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bsk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ