Bozyaka Ssk Hastanesi İş Başvurusu

Bozyaka ssk hastanesi 1985 senesinde 400 yatağı ile bugün ki Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesinin eski binasında SSK Buca hastanesi adı ile hizmete başlamıştır. 1983 senesinde Eğitim Hastanesi vasfını almıştır. 1995 senesinde bütün personel ve donanım ile birlikte Bozyaka semtine inşa edilmiş olan binası ile SSK İzmir Eğitim Hastanesi adı ile taşınmıştır. Bozyaka ssk hastanesi 35bin metre kare arsa alanı üzerinde 55bin metrekare kapalı alana sahip olan 8 bloktan oluşmuştur.

Hastanede 21 adet tek kişilik 14 adet 2 kişilik 191 adet 3 kişilik oda ve 4-5-6 kişilik birer oda ile toplamda 688 hasta yatağı bulunduran hastanede hasta başına 74 metrekare alan düşmektedir.

Basında da önemli bir yere sahip olan Bozyaka SSK hastanesi gazeteler de medyada köşe yazarlarının yaptığı haberlerde yaptığı ilklerde ve mucizelerde konu olmaya devam ediyor ve diğer hastanelere öncülük etmeye örnek olmaya devam ediyor. Toplamda 30 u geçkin bölümde insanlara sağlık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Bozyaka Ssk Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bahar Mh., Saim Çıkrıkcı Cad. No:59, Bozyaka, 35170 İzmirBozyaka Ssk Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bozyaka Ssk Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Özlem dedi ki:

  Tıbbi Sekreterlik sertifikam var. Hasta kayıt bölümü için acil işe başlamam gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. emel dedi ki:

  İşe ihtiyacım var. Önlisans işletme mezunuyum. Hasta kayıt veya uygun bir bölümde çalışmak istiyorum. İnsan ilişkileri kuvvetli, dinamik, takım çalışmasını seven biriyim.

 3. Serkan dedi ki:

  Temizlik işlerimde çalıştım, hotel temizleme işlerinde. 2 tane çocugum var acil çalışmam lazım. Sizler büyük abilerimden ve ablamlarımdan en kısa zamanda bana dönmenizi rica ediyorum.

 4. TUĞÇE DÖNMEZ dedi ki:

  Merhaba, işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum. Tıbbi sekreterlik sertifikası, bilgisayar sertifikam var. Daha evvel kısa bir süreliğine hastanede çalışmışlığım var. Üniversite mezunuyum, sizlerle çalışmak istiyorum.

 5. canan GÜL dedi ki:

  Merhaba, işe ihtiyacım var. Hasta kayıt sertifikam var bu işte çok çalışmak istiyorum… Hedefim : İNSANLARLA İLİŞKİLERİ İLE İLETİŞİM KONUSUNA OLAN MERAKIM IŞIĞINDA; ŞU ANA KADAR EDİNDİĞİM BİLGİ VE DENEYİMİMİ KULLANABİLECEĞİM , İNSANLARLA İLETİŞİM İÇİNDE OLABİLECEĞİM , GRUP ÇALIŞMALARI YAPABİLECEĞİM , ÇALIŞACAĞIM KURUMA KATKIDA BULUNURKEN AYNI ZAMANDA KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEĞİM BİR POZİSYONUNDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM…

 6. emine kula dedi ki:

  İşe ihtiyacım var, hasta kayıt sertifikam var ama hiç çalışmak Kısmet olmadı. Tınastepe hastanesinde yemek servisinde çalıştım, hastane ortamında çalışmayı sevdiğim için sizlerle çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ