Bozüyük Vitra İş Başvurusu

Bozüyük vitra 1977 senesinde Bilecik şehrinin Bozüyük beldesinde kurulmuştur. 1995 senesinde tümüyle değiştirilen firmada üretim tesisleri ve olanakları yenilenmiştir. Bozüyük vitra kapasite teknoloji ve kalite bakımından seramik üreten fabrikalar arasında dünyada birinci sırada yer alıyor. Dünyanın en büyük seramik tesisi unvanını taşıyan fabrikada yılda 5milyon adet seramik sağlık gereci üretilirken 2,5 milyon armatür ve 3 milyon tane aksesuar üretilmektedir. 1991 senesinden bu yana hizmet veren karo seramik fabrikasının yıllık üretim kapasitesi ise 20milyon lirayı geçmektedir.

Bozüyük vitra da bin 800 eleman çalışmaktadır. Bozüyük’ün Eskişehir’e yakın olması fabrikayı cazip kılan noktalardan birisidir. İşçiler yönetim kadrosu fabrikanın servisleri ile Eskişehir’den gelmektedir. Fabrikadan memnun olan işçilerin genel ortalaması 15 – 20 sene arasında değişen yıllarda burada çalışmaktadır. Vitra’dan emekli olan insan sayısı da 15 bini geçtiği düşünülmektedir.

Vitra firması ikinci dünya savaşına kadar dayanan tarihi ve Türkiye’ye getirdiği yenilikler ile 1942 senesinde İstanbul’da 8 eleman ile sektöre atılmıştır ve üretim yapmak için küçük bir imalathane de çalışmaya başlanmıştır.. Savaş sonrasında ekonominin düzelmesi ile tesis hızla büyüdü sürekli şubeler ve fabrikalar açan Vitra firması şuanda Dünya’ya hitap eden büyük bir firma haline gelmiştir. İlk olarak Almanya’ya ihracat edilmiştir. Firmanın büyümesi ile aynı sektördeki firmaları da kendi bünyesine katan Vitra başarılı bir şekilde üretime devam ediyor.

Bozüyük Vitra İletişim Bilgileri
Adres; ESKİŞEHİR KARAYOLU ÜZERİ 4. KM 11300 Bozüyük BilecikBozüyük Vitra Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bozüyük Vitra firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bozüyük Vitra insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. ersin dedi ki:

  Rica etsem, en kısa zamanda doner mısınız?

 2. ersin dedi ki:

  Acil iş arıyorum.

 3. ersin dedi ki:

  Askerlik problemim yok. İş istiyorum.

 4. Ayku muzrak dedi ki:

  Askerliğimi bitirdim. Vitra’da çalışmak istiyorum.

 5. soner avcı dedi ki:

  Forklift belgem var. Daha önceden Vitra’dan ayrılma sebebim babamın sağlık sorunlarıyla ilgiliydi ve halen çalışıyorum forkliftci olarak ama Vitra bünyesinde çalışmak istiyorum. Forklift olarak çalışmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 6. dilek koç dedi ki:

  meraba ben iki çocuk annesiyim vitrada çalışmak istiyorum işe çok ihtiyacım var ilgilerirseniz sevinirim

 7. hasan hüseyin kışçı dedi ki:

  ben %46 raporluyum yani işitme engelliyim. Cihaz kullanıyorum vitrada calışmayı cok isterim. 4 yıl calışmışlığım var. Başka bir şirkete endüstri meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum, ararsanız sevinirim.

 8. yunus emre gelir dedi ki:

  Askerliğimi yeni bitirdim. İş arıyorum, Vitra’da çalışmak istiyorum. 2 yıllık Üniversite mezunuyum.

 9. Sevim ipci dedi ki:

  Ben ev hanımı iki çocuk annesiyim. Çocuklarımı iyi yetiştirebilmek için işe ihtiyacım var. Her işi yaparım ilgilenirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ