Boyteks İş Başvurusu

Boydak Holding’in bir parçası olarak tekstil piyasasına giriş yapan bu markanın ilerleme kaydetmesinin asıl nedeni yerli üretici olmasıdır. Ülkemizde tekstil alanında çok büyük bir kapasiteye sahip olunmasına rağmen yatırımcılar tarafından yeterince ilgilenilmemektedir. Tekstil alanında bu denli verimli olan ülkeye yakışacak ürünler ile ortaya çıkan Boyteks hem halı konusunda hem de diğer tekstil ürünleri konusunda bulunduğu pazarın en iddialı rakiplerinden biri olmaktadır. Türkiye’nin en büyük altıncı ihracatçısı olarak belirlenen ve büyük bir başarıya imza atan bu şirket başarılarına er geçen gün bir yenisini eklemektedir. Dünya ülkelerinden mal almaya alışkın olan Türkiye’nin tüm dünyaya satış yapmasını sağlayan bu şirket gelişim eğrisini hem en yükseklere taşımaya çalışmaktadır.

Tekstil ürünlerinde etnik çizgilerden kopmadan modernliği yakalamaya çalışan bu şirket ortaya çıkardığı tasarımlar ile göz kamaştırmaktadır. Boyteks halı ve diğer tekstil ürünleri açısından bulunduğumuz coğrafyanın muhteşem etnik havasından hiç kopmamıştır. Dünya markası olma yolunda ilerleyen bu şirket Türkiye’yi dünyaya tanıtacak olan nadir şirketlerden biri olacaktır. İç Anadolu’nun en önemli el ürünlerinden biri olan halının doğal özelliklerini ve desenlerini kaybetmeden yurt dışına satılmasını sağlayan bu şirket kendi bağımsız çizgisine sahip olan bir yapıya sahiptir. hem müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan hem de doğa ile olan ilişkisini asla ikinci plana atmayan bu şirket doğa ve insanı zararsız bir biçimde bir araya getirme yeteneğine sahiptir.

Boyteks İletişim Bilgileri
Adres; Yoztepe Mevki, Vakıflar Köyü, Çorlu, Tekirdağ

Boyteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boyteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boyteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hulyadasdemir dedi ki:

    20 yillik tekstil makina overlok tecrubem var. Yaş siniri yoksa fabrikanizda calismak isterim. Çorlu’da oturuom su an calismiom.

BİR YORUM YAZ