Boyner İş Başvurusu

1981 yılında faaliyet hayatına başlamış olan Boyner, Türkiye’ de gıda dışı perakende satış dışındaki sektörün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Özellikle de son 15 yıl içerisinde sahip olduğu konum ile oldukça dikkat çekmeye başlayan Boyner, sektörün güçlü markalarından biri oalrak gösterilen YKM’ nin belirli seans aralıklarıyla tüm hisselerinin sahibi olmayı başarmıştır. Elde edilen bu başarı dahilinde de, alanında ki liderliği bir kez daha kanıtlamış olan şirket, 2014 yılı itibariyle de Türkiye’ nin 37 ilinde 78 Boyner, 63 YKM mağazası ile kalitede sınır engel tanımayan bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Öte yandan, Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde toplam olarak 6000 çalışan bulunmaktadır.

Sağlamış oldukları İstidham olanakları ile birlikte, global mağazacılık anlayışını mükemmel bir strateji eşliğinde sürdürmekte olan Boyner grup, bu sayede de hem ekonomik hem de sosyal açıdan kurulmuş olduğu her bölgeye birbirinden farklı katkılar sağlamayı başarmıştır. Boyner Mağazaları bölümlerinde; Kadın giyim, Erkek giyim, Çocuk ve bebek giyim, Ev dekorasyon, Ayakkabı, Kozmetik ürünleri, Spor malzemeleri gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerle birlikte çalışanlarına da birbirinden farklı ayrıcalıklar sunmakta olan firma da, her daim hizmet anlayışı zamanında yatırılan maaş ücretleri eşliğinde pekişmektedir.

Güler yüzlü personeli, birbirinden uygun ödeme koşulları, eve kadar servis imkanı ile Boyner grup tekstil alanında oldukça iddialı firmalardan biri olmaktadır.

Boyner İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi, Uso Center, No: 245, A Blok Kat: B01-z02, Pk: 34396, Maslak, Şişli, İstanbulBoyner Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boyner firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boyner insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ