Boyner Holding İş Başvurusu

Tekstil perakende üretim ve satış açısından ülkede ki lider firmalardan biri olarak gösterilmekte olan Boyner Holding, kurulmuş olduğu 1981 yılından bu yana her daim kendisini geliştirerek büyümesini sürdürmektedir. Alanında lider bir konuma ulaşmış olan Boyner Holding, bünyesinde çalıştırdığı uzman personeller ve eğitim programları sayesinde bu alanda ihtiyaç duyulan her mevkiye sağlam çalışanlar yerleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Bünyesinde yaklaşık 6000 bin personel bulundurmakta olan şirketin bu sayede de ülkenin en büyük istidham olanağı sağlayan kuruluşlarından biri olarak gösterebiliriz. Boyner Holding’ in bünyesine katmış olduğu YKM ( Yeni Karamürsel Mağazaları ) ile yapmış olduğu yenilikçi hareketler sayesinde de, ülke genelinde hemen hemen her kesimin zevki ve bütçesine uygun bir satış anlayışı benimsenmiştir.

Boyner Holding imkanları dahilinde; Kariyer anlamında sağlam adımlar atabilir, Giyim ve kaliteli ürünler açısından uygun alışverişler yapabilir, Güler yüzlü personel ve yaşanan teknik sıkıntıları en kısa sürede çözüme kavuşturan teknik ekip ile kaliteli hizmeti doyasıya yaşayabilirsiniz.

Boyner Holding kapsamı altında gerek ürün kalitesi gerek ise alınacak olan hizmetin olumlu sınırsızlıkları, ülke genelinde yaklaşık 150 ‘ ye yakın mağaza ile hizmet vermekte olan bu şirkete daha da önemli bir konum kazandırmaktadır. Mevcut konumları da göz önünde bulundurduğumuzda, Boyner Holding bünyesinin vermiş olduğu hizmetlerle ön plana çıkmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Boyner Holding İletişim Bilgileri
Adres; Eski Büyükdere Cad. Park Plaza No 22 Kat 15-16 Maslak – İstanbulBoyner Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boyner Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boyner Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ