Bosis İş Başvurusu

Teknolojinin ileri gelen markalarının Bodrum temsilciliğini uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde yapmakta olan Bosis, kurulmuş olduğu 1993 yılından bu yana her daim başarılı ve kalite dolu bir hizmet anlayışıyla varlığını sürdürmektedir. Türkiye piyasalarında öncü teknoloji firmalarının Bodrum temsilciliklerini başarı ile yürütmekte olan Bosis, elde ettiği olumlu performans ve güler yüzlü çalışanları sayesinde alanında parmakla gösterilen örnek bir firma olmayı başarmıştır. Bosis’ in Bodrum yarım adasında vermiş olduğu faaliyetler ise; 5 TİM ( Turkcell İletişim Merkezi ) mobil teknoloji ve perakende mağazası, Digitürk, Pronet, Ofis makinaları ve Bina sistemi ve güvenlik sistemleri

Konularında başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Öte yandan Bosis’ in bölge genelinde sağlamış olduğu diğer imkanlar da oldukça dikkat çekicidir.

2006 yılından bu yana Radyo Halikarnas, Radyo EKO, gibi radyo istasyonlarnın faaliyetlerini üstlemekte olan Bosis, hava alanlarına yapmış olduğu dijital yatırımlarla da oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Zira bu dikkati çekiciliğin ardından şirket, İNTERPO tarafından her yıl yapılan Bilişim 500 – İlk Beş yüz Bilişim Sıralamasında önemli sıralar elde etmiştir.

Sahip olduğu bu potansiyel sayesind egünden güne üretimini devam ettirmekte olan Bosis; Türk Standartları Enstitüsü’nün TS12490, TS12735, TS12134 Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. Temsil ettiği markaların da desteğiyle, Bodrum’un popüler, saygın ve güvenilir firmaları arasında gösterilen Bosis, bu saygınlığını da her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.Bosis İletişim Bilgileri
Adres; Hasan Reşat Öncü Caddesi No: 14 BODRUM

Bosis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bosis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bosis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ