Bosch İş Başvurusu

Bosch bünyesine endüstri mühendisi, insan kaynakları sorumlusu, satın alma uzmanı, çağrı merkezi ekip üyesi, ARGE mühendisi ve birçok açık iş pozisyonuna beyaz yaka, mavi yaka çalışanlar alınmaktadır. Bu ilanları alt kısımda verdiğimiz link üzerinden görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bosch iş ilanlarını güncel olarak takip etmek istiyorsanız Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Güncel ilan olduğunda sayfamızdan paylaşım yapılmaktadır.

Bosch Hakkında Genel Bilgiler
Türkiye ve Dünya’ nın öncü firmalarından biri olarak gösterilen Bosh; faaliyet göstermiş olduğu her türlü alanda başarılı sonuçlar elde ederek üretim hayatını devam ettirmektedir. Öyle ki, kuruluş yılı oldukça geçmişe dayanan bu Alman teknoloji harikası firmanın üretmiş olduğu ürünler, seneler boyunca sağladığı dayanıklılık sayesinde şirketi bu alanda lider bir konuma erişmiştir. Göz kamaştıran teknolojisinin yanı sıra, her geçen gün basamak basamak atlamış olduğu ticari konum sayesinde de dikkatleri üzerine toplamış olan Bosch firması, bu sayede de Türkiye genelinde sayısı binleri aşan mağazalarıyla hizmet vermeyi devam ettirmektedir. Bocsh şirketinin sunmuş olduğu üretim avantajları içerisinde; Kaliteli ürünler, Sıkıntısız garanti imkanları, 7 / 24 Müşteri hizmetleri destek hattı, Her çeşit ihtiyacı karşılamaya yönelik üretim modelleri bulunmaktadır.

Bosch firmasının sağlamış olduğu istidham olanakları dahilinde de, pek çok fabrika ve bayiliklerde iş arayan insanların çalışmasına olanaklar sağlanmaktadır. Mevcut bulunan olanakların bu denli yüksek tutulması sayesinde, ülke insanının iş bulma konusunda ki sıkıntılarının azaltılması amaçlanmaktadır.Bosch’ un üretmiş olduğu modeller içerisine birbirinden kaliteli ürünlerin varlığından bahsedebiliriz. Bu ürünlerin bazıları;Beyaz eşyalar, Ev ve mutfak eşyaları, Ankastre setler, Televizyon modelleri bulunmaktadır. Sahip olduğu potansiyeli eksiksiz bir şekilde müşterisine yansıtmayı başaran Bosch yetkili firmaları, kalite ile birlikte kusursuz bir hizmet anlayışıyla hareket ederek, alanında lider bir kuruluş olduğunu her daim kanıtlamaktadır.

Bosch İletişim Bilgileri
Adres; Yıldırım Beyazıt Mahallesi, BSH Caddesi 59501 Çerkezköy, Tekirdağ

Bosch Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bosch firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bosch insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. İbrahim sevinç dedi ki:

  İş hayatımda yeni bir iş kaliteli hayatımın olmasını ve çok iyi bir iş potansiyeli olduğu için daha önce boshun servisinde staj yapmıştım. Ev aletleri bölümünden mezun oldum, askerliğimi bitirdim.

 2. tolga dedi ki:

  Her hangi bir bolümde calışacak iş arıyorum.

 3. kamil Tanır dedi ki:

  Çerkezköy BSH fabrikasına personel işçi alımı yapılıyor mu? Ben sağır ve dilsizim mesajı yazılı gönderin.
  Bosch engelli işçi alımı yapıyor mu?

  1. admin dedi ki:

   Haberimizin alt kısmında yer alan iş başvuru sayfasından Bosch iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 4. uğur uçmak dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var, 9 aydır işsizim, vasıfsızım. Özel bir tv kanalının teknik servisinde 2 yıl depocuydum. İş yeri kapanınca işsiz kaldım.

 5. Alısan dedi ki:

  Her türlü beden işçiliğide yaparım. Şu an faal olarak 10 yıldır özel sektörde çalışıyorum.

 6. Alısan dedi ki:

  Yasım 35 lise mezunuyum. Mersin’de oturuyorum. Çerkezköy’de ki Bosch fabrikasında çalışmak istiyorum. Forklift sertifikam var.

BİR YORUM YAZ