Borusan Holding İş Başvurusu

Borusan Holding ilk şirketini 1944 yılında istikbal ticaret olarak demir çelik ticareti ve tarım ürünleri ihracatıyla başladı. Geçen bu zaman farkında çalıma azmi ve verdiği hizmetlerdeki kalite anlayışı ile gelişerek holdingleşme yoluna girdi. Alanlarında uzman hizmet sunan Borusan Holding bu hizmetler için gerekli bilgi ve donanıma sahip olarak yaptığı işlerle global anlamda fark yaratmaktadır. Yalın 6 Sigmayı yaşam biçimi haline getiren Borusan holding, gelişen ve değişen dünyada sürekli yerini alarak kendini geliştirmeyi başarmıştır. Dünya ölçeklerindeki uygulamaları araştıran bu uygulamaları ülke şartlarına göre entegre eden araştırmacı ve geliştirmeci bir yapı ile iş yaşamına büyük örnek teşkil etmiştir. Her zaman gelişimden ve değişimden yana olan Borusan Holding, hedeflerini hep yüksek çıtalara kurmuş ve bunu başarmıştır. Başarılı ve öncü olmayı hayat tarzı haline getiren Borusan Holding dünyadaki birçok taahhüde imza atarak ilklerin arasında yer aldı.

Firma Taahhütleri
2012 yılı itibariyle Birleşmiş Milletler kadını güçlendirme ilkelerini imzalamış ve iş dünyasında ve toplumda kadının güçlendirilmesini taahhüt etmiştir.
Birleşmiş Milletler küresel işbirliği sözleşmesini imzalayarak, çalışma standartları, çevrenin korunması ve yolsuzluklar ile mücadele konusunda 10 maddelik bir taahhüt imzaladı.
Borusan Holding 2009 yılında küresel ısınmaya karşı Cancun Bildirisi’ni ülkemizden imzalayan üç şirketten ilkidir.

İş dünyasında birçok insana hizmetler verene ve birçok insana ekonomik imkânlar sunan Borusan Holding aynı zamanda kültür sanat alanında da öncüdür.

Borusan Holding İletişim Bilgileri
Adres; Baltalimanı Hisar Cad. No:5 Perili Köşk Rumeli Hisarı / İstanbulBorusan Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Borusan Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Borusan Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ