Borsan İş Başvurusu

15 farklı şirketi bünyesinde toplayan 2000’den fazla çalışanı olan Borsan Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Borsan Kablo, 1984 yılında elektrik ve aydınlatma şirketi olarak kurulmuştur. 30 senedir sektörde faaliyet gösteren Borsan kablo kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve özgün fikirler ortaya atarak gelişimini tamamlamıştır. Değişen ve gelişen dünya düzenine her daim ayak uydurmayı başarmış ve uzman kadrosu ile dünya ölçeğinde yaptığı üretimler ve hizmet farkının kalitesi ile dünya kablo piyasasında lider konuma yükselmiştir.

Borsan en büyük kablo üreticilerinden biri olmanın yanı sıra aydınlatma malzemeleri, tesisat malzemeleri ve grup priz üretimini de yaparak üç ayrı dalda üretimi aynı markada toplamayı başarmıştır. Borsan Kablo aylık olarak 1.200 ton bakır ergitme, 1000 ton da bakır tel işleme kapasitesine sahiptir. Tabi sadece bu kadar üretimle kalmayan Borsan Kablo’nun diğer faaliyetleri ise; Aylık 2000 tonun üstüne alüminyum ergitme ile iletkenli yer altı enerji kabloları imal etme, İzolasyonlu ve izolasyonsuz hava hat kabloları, Alüminyum iletkenleri, Çelik özlü alüminyum iletkenleri, Alüminyum tel ve PVC üretimi gerçekleştirmektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı ve kaliteli malzeme üretmesinden dolayı uluslar arası arenada kalite belgeleri ve sertifikalara sahip olan Borsan üretiminin büyük bir bölümünü 4 kıtada 65 ülkeye göndermektedir. Türkiye genelinde hizmet veren Borsan aynı zamanda Ukrayna’ya genel satış işlemi gerçekleştirmektedirler.

Borsan İletişim Bilgileri
Adres; Organize San. Bölgesi No: 34 Kutlukent / Samsun ve Gebze O.S.B. Molla Fenari Yolu No:20 Gebze / Kocaeli ve Schorsa str. No : 31 KIEV 01133 UkraynaBorsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Borsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Borsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ben yaşar kıllıoğlu samsun atakum oturuyorum Sicili m temiz engelliyim işsizim

BİR YORUM YAZ