Bordrill İş Başvurusu

Bordrill sondaj müteahhitlik şirketi; gaz, petrol, jeotermal, kuyu hizmeti ve stratejik destek sağlamaktadır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’den başlayarak önce bölgede daha sonra ise dünyada uluslar arası bağımsız, özel sondaj ve kuyu tamamlayıcı şirketidir. Bordrill’in alanından uzman tecrübeli ekipleri ile teknolojinin son sistem sondaj makineleri ve ekipmanları ile hizmet verdiği kuruluşlara en üst kalitede servis imkanı sunmaktadır. Bordrill iş ve işçi güvenliği konusunda, çevreye duyarlılık konusunda destek sağladığı firmaların çalışmalarına değer katar. Alanında Türkiye’nin en büyük işletmelerinden ‘Mapek Makine’ şirketleri bünyesinde bulunan Bordrill yüksek satın alma, geniş tedarik olanakları ve yedek parça stoklarıyla servis verdiği firmaların her ihtiyacını zamanında ve eksiz olarak karşılamaktadır. Bordrill yol ve lokasyon yapımı, sondaj, çimentolama, kuyu tamamlama gibi hizmetlerin yanı sıra kamp işletmeciliği ve atıkların yok edilmesi gibi her türlü sondaj işini karşılayabilmektedir.

Bordrill’in hizmet verdiği bazı alanlar; Sondaj hizmetleri, Kuyu tamamlama ve servis hizmetleri, Muhafaza borusu indirilmesi hizmetleri, Muhafaza borusu çimentolaması hizmetleri ve kuyu terk çimentolaması hizmetleri, Asit operasyon hizmetleri, Diğer Hizmetler.

Bordrill eğitim anlamında araştırmacı çocuk merkezi bünyesinde bulunan ilköğretim çocuklarına araştırma becerisini aşılamaya çalışan merkeze Bordrill tam destek vererek eğitime ve yeni neslin yetişmesine ne kadar saygılı ve katkı sağlayan bir işletme olduğunu açıkça göstermiştir.

Bordrill İletişim Bilgileri
Adres; Via Tower İş Merkezi Nergiz Sokak, No: 7 / 13 Söğütözü AnkaraBordrill Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bordrill firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bordrill insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ