Bony Çorap İş Başvurusu

Bony Çorap Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış yapabilmek için 1986 senesinde kurulmuş sektörünce başarılı bir firmadır. Kurulduktan sonra planlı istikrarlı ve kalitesini hiç bozmadan büyüme grafiğine sahip olmuş ve mükemmeliyetçi bir davranış ile müşteri odaklı çalışmaktadırlar.

Fransa, İspanya, İtalya, İsveç, İngiltere, Rusya, Japonya ve Amerika gibi çoğu Avrupa ülkesi olan ülkelere 50 bin metre karelik üretim gücü ile bilgiye önem verdiği ve uzman tasarım ile dünya modasını güncel takip etmek amaçlarını benimsemişlerdir. Bony çorap firması yılda 100 milyon çift çorap üreterek kalitesinden hiç ödün vermeden üretimin tamamını kendi fabrikalarında kendisinin geliştirdiği sistemi ile kaliteli servisi verebilmektedir.

Bony hemen hemen her türdeki çorap taleplerine cevap verebilecek ve üretim yapabilecek bir firma olduğundan dolayı sektörü elinde tutmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de güçlü sermaye yapısı ve ileri teknolojisi ile bir çok etmene dikkat ettikleri için istikrarlı gelişmelerin ve büyüme yaşamalarının gururunu yaşamaktadırlar. Bony Çorap’ın çalıştığı firmalar ise H&M, Mado, ZARA, MANGO, Scrore, Tommy, Carrefeursa, Lindex C&A, name it, Pul and Bear gibi firmalar ile çalışarak hayatına yön verecek kararların üstün bilgili yönetim kurulu şirketlerin Bony Çorap ile çalıştıkları için gayet memnun gözüküyorlar. Bony Çorap yıl boyunca en az 6 ödül alarak başarısına başarı katıyor son aldıkları ödüller ise H&M Siver Supplie İHKİB Platin ödülü Eda Dış Ticaret-Bebek Dostu İşyeri Ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Bony Çorap İletişim Bilgileri
Adres; Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi İsmet Paşa Mahallesi 4.Sokak No: 10 Kapaklı TekirdağBony Çorap Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bony Çorap firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bony Çorap insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. mesut dedi ki:

  singer dikiş makinasında 10 yıllık tecrübem var çorap fabrikanızdan bana uygun işiniz varsa sizinle calışmak istiyorum teşekkürler

 2. Asiye Gözüpek dedi ki:

  Ben iş arıyorum kısa süre broosta baskı bölününde çalıştım eğer mümkünse 4 12 12 08 vardıyası olursa çok sevinirim okula giden çocuk var sabah evde olmam gerekiyo işe çok ihtiyacım var yardımcı olursan çok iyi olur

 3. Cem dedi ki:

  Ben cem özdemir 20 senedir bilgisayar operotori usta yardımcılığı yapıyorum ama tercihin İstanbul dışında çalışmak istiyorum eğer usta yardımcısına ihtiyacı olan firmalardan telefon bekliyorum aramanizi bekliyorum

 4. Erdem dedi ki:

  Ben sizinle çalışmak istiyorum. Makına bakımcısıyım. 23 yasindayım, çalişmak istiyorum. Cevabınızı beklıyorum. Depo işleri de yaptım. Altın iplık yünsada çalıştım.

 5. ali osman bülbül dedi ki:

  17 yıl bony çoraba hizmet verdim 3 yıl önçe özel sebeplerden dolayı kendi isteğimle işten ayrıldım 17 yıl numune iplik ve iplik üzerine çalıştım iş arıyorum bana dönerseniz sevinirim.

 6. Nurhan.güven dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin 1979 doğumluyum 4 yıl dokuma firmasında görev aldım 2 yıl Zorlu linende paketlemede çalıştım Lıves kot firmasındaydım iş arıyorum sizinle çalışmak İSTİYORUM 🙂 çünkü evde kızım olduğu için gündüz olmasını 08 16 00 vardiyesi bana uygun gelmektedir bilgilerinize arz ederim artık çalışmak zamanı okumak isteyen ve bunu masraflarını karşılamak için azimle çalışmak gerek umarım bana dönersiniz başarılı bir hanımın azmi ve çalıştığı firmasıdır Saygılarımla

 7. özge dedi ki:

  Anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum. İşe cok ihtiyacım var, geri dönüşünüzü bekliyorum.

 8. Serpil saglik dedi ki:

  01 09 1974 doğumluyum. 2 yıl Gümüşsuyu Halı’da son kontrol yaptım. 4 yıldır evde altın ipliğe çorap kontrol paketleme yapıyorum, elim hızlı çorapta tecrübeliyim. İşe ihtiyacım var, yaşımdan daha genç gösteriyorum. Beni işe alırsanız çok sevinirim, 8 6 çalışabileceğim iş istiyorum. Açık lise okuyorum.

 9. Büşra EKEN dedi ki:

  Namık Kemal Üniversitesi Büro Yönetimi Ve yönetici Asistanlığı Mezunuyum. Olumlu yada olumsuz geri dönüşünüzü bekliyorum.

BİR YORUM YAZ