Anasayfa / Turizm & Otel Ağustos 18, 2015 2.564 okunma

Bomonti Hilton Otel İş Başvurusu

Bomonti Hilton Otel iş ilanları ve eleman alımı hakkında bilgiler. Bomonti Hilton Hotel iş başvuru formu ve iletişim bilgileri…

Hilton İstanbul Bomonti Otel 85’i suit 829 odası ile İstanbul’un en gözde kültür alanlarından bir tanesi haline gelecek olan Tarihi Bomonti bira fabrikasının yanında olduğu için ismi böyle konulmuş.

Cam kaplı şik binası ile 34 kat üzerine kurulmuş hoş duran mimarisi ve dekorasyonlu yaşam alanları Türk ve Avrupa mutfağının leziz yemeklerini sunan restoranları ile beraber boğaz mansarından dolayı yeni bir çekim merkezi haline gelmiştir. 12 bin metre kareli alana kurulmuş toplam 6350 kişilik dolum sayısına sahip 32 adet toplantı odası ve 2 adet de balo salonu ile verimli toplantılarınıza ve uzun yıllar adından söz ettirecek etkinleriniz için buradadır.Spa merkezleri Fitness merkezleri ve iç donanımları ile kendisini unutturmayan Hilton Bomonti otel ismi ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

Bomonti Hilton Otel İletişim Bilgileri
Adres; Silahşör Cd. No:42, 34381 Şişli/İstanbul

Bomonti Hilton Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bomonti Hilton Otelinde kariyer yapabilirsiniz. Bomonti Hilton Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Bomonti Hilton Otel İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

 1. Hüseyin KILIÇ Kasım 5, 2015

  Bomanti Hilton teknik servis bölümüne. Merhaba nasılsınız. Teknik serviste tecrübeli bir eleman arıyor iseniz bu bölümde görev almaya talibim. Harbiye Hilton otelinin 5 yıl televizyon, elektronik kart,katlardaki para kasaları ve otomasyon işlerini yaptım. Kesintisiz 30 sene kendi iş yerimde elektronik ev aletlerini tamirini yaptım.Elektrik tamirinde çok iyiyim. Bilgilerinize.

 2. Hüseyin KILIÇ Kasım 5, 2015

  Bomanti Hilton teknik servis bölümüne. Ayrıca bilgisayarda çok iyiyim.

 3. Hüseyin KILIÇ Kasım 5, 2015

  Bomanti Hilton teknik servis bölümüne. Taksim Nippon otelinin teknik servisinde 1.5 yıl bilgi işlem bölümünde görev aldım. Toplantı salonlarını yönettim, ses sistemlerini kurdum, ayrıca tamirlerini yaptım.
  Mucit Hüseyin KILIÇ. Bilgilerinize.

 4. yüksel Kasım 6, 2015

  İş arıyorum, mesleğim terzi ve bana uygun iş olursa çalışmak istiyorum. Başka bölümlerde olabilir, Feriköy’de oturuyorum. Vardiyalı çalışabilirim.

 5. Kadir Tamguc Aralık 15, 2015

  Bomonti hilton teknik servis departmanında Mekanik teknisyeniyim. Marriott Asia’da çalışıyorum, iki yılı geçkin süredir. Sizin bünyenize katılmaktan onur duyarım.

 6. Rüzgâr Şubat 18, 2016

  Kat şefiyim uygun görülürse çalışmak istiyorum Teşekkürler.

 7. Rüzgâr Şubat 18, 2016

  Uygun görülen bir iştede çalışabilirim.

 8. hasan kalaycı Mart 13, 2016

  Slm ben Hasan Kalaycı, pastacıyım. 1997’den beri çalışıyorum. 5 yıl pastanede çalıştım, ordan askere gittim, geldim. Otel’de çalışıyorum, çalıştığım oteller İstanbul gezi oteline başladım. Tatlı kurabiye, tuzlu kurabiye, sipesyel çeşitleri var pasta, tek pasta, donmuş pastalar, poğaça ,açma ,simit vb. çeşitleri de mevcut. Sizinle çalışmaktan mutlu olurum, saygılarımla.

 9. Eniz koyuncu Mart 16, 2016

  Merhaba, mesleğim aşçı yardımcısı, kat görevlisi, bulaşıkçı ve kahvaltıcı olarak Natur Turizm’de çalıştım. Deneyimim 4 yıl, uygun gördüğünüz herhangi bir işte çalışmak istiyorum, saygılarımla.

Yorum Yap