Anasayfa / Ek İşler Mayıs 7, 2015 898 okunma

Bolu Ek İş İlanları

Bolu evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Bolu şehri orman ve yeşilliğin hüküm sürdüğü dağ ve denizlerle birlikte güzelliklerin bir arada yaşandığı görülmesi gereken şehirlerden biridir. Meşhur bolu dağı ve aşçıları ile ünlü olması dikkat çekmektedir. Müzeleri, kaplıcaları ve milli parkları ile dikkatlerden kaçmamaktadır.

Ek gelir sağlayacak birçok iş imkânı olup evlere sipariş verilerek sizin de boş zamanınızı değerlendirerek para kazanmanız için fırsat verilmektedir. Kurdele, boncuk, kalem, etiket davetiye gibi birçok iş imkânı verilmektedir.

Bolu Ekonomisi
Bolu ekonomisi yağışlı bir bölge olduğu için tarım ve hayvancılık beraberinde getirmektedir. Son zamanlarda turizm sektöründe yaşanan patlamalar sayesinde turistlerin bölgeye gelerek gezmesi kentin gelişmesine sebep olmaktadır. Ayrıca ormancılık yapılması ve insanların çoğunun gelir sağlaması görülmektedir.Öncelikle tarım ve tarımdan elde edilen her ürünün yetişmesi oldukça önemlidir. Meyve ve sebzelerin ayrıca fındık üretiminde de önemli derece de yer almaktadır. Hayvancılık ve balıkçılık da yapılmaktadır. Bolu ormanlarla kaplı olduğu için ağaç bakımından zengin olduğu için odun ve mobilyacılık sektörü de gelişmiş olan bir şehirdir. Ormanlık alan fazla olduğu için gelişmesi kereste ve tahta fabrikalarının daha çok iş yapmaktadır. Ayrıca yedek parça, dokuma ve gıda konusunda da açılımlar kaydetmektedir. Orman ürünleri ve dokuma konusunda da çalışmalar yapılmaktadır.

Bolu’da Evde Yapılabilecek İşler
İş deyince insanın aklına gelen yeniliklerle birlikte hanımların oturduğu yerden para kazanması için süper teklifler gelmektedir. Kurdele işi pratik ve kolayca yapabileceğiniz hediyelerin üstüne veya örtü kenarlarına yapılan son derece şık ve güzel görünmektedir. Yapay çiçekler, boncuk işleri ve iplik temizleme ile yaptığınız kadar ücret almanız mümkündür.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Bolu Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

 1. mehmet Eylül 28, 2015

  hafta sonları ve akşam 17:30 dan sonra ek iş arıyorum.

 2. mehmet Eylül 28, 2015

  Bolu da Doblo aracımla hafta sonları ve akşam 17:30 sonraları için ek iş arıyorum.

 3. Nebahat İleri Ocak 18, 2016

  Ev hanımıyım, evde ek iş yapmak istiyorum. Kurdele işi, davetiye işi, vb işler yapabilirim.

 4. Nebahat İleri Ocak 18, 2016

  Ev hanımıyım, evde ek ıs arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yap