Boehringer Ingelheim İş Başvurusu

Boehringer Ingelheim Türkiye’de 1995 yılında kurulmasına karşın Almanya’da 1885 yılında kurularak dünya ilaç şirketleri arasında ilk 20 de yer almaktadır. İlk olarak 21 kişi ile hizmete başlayan Boehringer Ingelheim şuan dünya üzerinde 142 iştiraki ve 47.400’den fazla çalışanı ile dev bir şirket olarak dünya pazarında birçok insana hizmet vermektedir. İnsan ve hayvan ilaçları için yüksek kalitede ilaçlar araştıran, üreten ve dağıtan bir şirkettir. 2013 yılı itibariyle net karı 14.1 milyar Euro olan şirket, bu miktarın %19.5’lik kısmını reçeteli ürünleri araştırma ve geliştirme faaliyetleri için kullanmıştır.

İnsanı Her Alanda Düşünen Politika Anlayışı
Boehringer Ingelheim gerek dünya üzerindeki gerekse ülkemizdeki tüm sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak, sosyal sorumluluğun bir şirket geleneği olduğunu kanıtlamıştır. Özellikle ilaç sıkıntısı çeken ülkeler ile savaş durumu yaşayan ülkelere çok sayıda ilaç ile destek veren şirket bunu dünyaya bir vefa borcu olarak görmektedir. Ayrıca Boehringer Ingelheim çevre duyarlılığı konusunda ise uluslar arası devletler tarafından desteklenen ve takdir edilen bir şirkettir. Tamamen çevre ile uyumlu ve zararsız bir çalışma yürütmektedir.

Boehringer Ingelheim İletişim Bilgileri
Adres; Maslak Mh. Büyükdere Cd. Uso Center No:245 Kat:13 Sarıyer İstanbul

Boehringer Ingelheim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boehringer Ingelheim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boehringer Ingelheim insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ