BNG Dizayn İş Başvurusu

2006 yılında moda dünyasına adım atan BNG Dizayn, bilgi birikimi ve deneyimle şekillenen özgün bir Türk markasıdır. Her sezon önde gelen moda fuarlarında tasarımlarını dünyanın her yerinden insanlarla buluşturan BNG Dizayn, ‘Milano Fashion Week’ takvimine kabul edilen ilk ve tek Türk markası olma özelliğini taşımaktadır. Tasarımlarında siyah rengi ağırlıklı olarak kullanması firmanın imzası niteleğini taşımaktadır. Koleksiyonlarında fonksiyonelliği çok farklı çizgisiyle çarpıcı bir şekilde sunabilen BNG Dizayn, tasarımları ile farkındalık yaratmayı başarmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere 10 adet konsept mağazası bulunan BNG Dizayn, Dünyaya açılma politikasıyla kararlı adımlarla faaliyet göstermektedir.

Aynı zamanda el işçiliği ile aksesuar, yüzük, çanta, ayakkabı ve iç mekan parfümü gibi ürünlerin dünyaca ünlü temsilcilerini mağazalarında tüketicilere sunmaktadır. Amerika birleşik devletleri ve İtalya başta olmak üzere 20 farklı ülkede, 100’e yakın seçkin mağazada satılmakta olan BNG Dizayn ürünleri, Japonya’da ise dünyaca ünlü olarak satılan 3 markadan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Özel malzemeler ve teknolojik kumaşlar kullanan BNG Dizayn geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu da göstermektedir. BNG Dizayn moda tutkunlarına lüksü ulaşılabilir kırmaktadır. Yurt dışında da ülkemizi temsil eden BNG Dizayn seçkin ve kaliteli bir marka olmayı başarmıştır. Özellikle kış ürünleri ile dikkat çeken BNG Dizayn, birçok insanın tercih ettiği tasarımlar yaratmaktadır.

BNG Dizayn İletişim Bilgileri
Adres; Piri Mehmet Paşa Mah. Müze Sk. No: 34 Hasköy – Beyoğlu – İstanbul

BNG Dizayn Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BNG Dizayn firmasında kariyer yapabilirsiniz. BNG Dizayn insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ