Bis Enerji İş Başvurusu

Biz Bis Enerji olarak Türkiye Elektrik Kurumu dışında kalan tüm elektrik tesislerinin yönetimini ve denetimini yapan özel bir kurumuz. Aynı zamanda da tesislerin kurulumunda ve yönetiminde de bizlere danışılması ve onay alınması gerekiyor. T.B.M.M. tarafından da onaylı olan firmamız 1985 yılında kurulmuştur. Bizler sizlerin elektrik enerjisi ihtiyacınızı karşılamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Aynı zamanda da elektrik enerjisini hem evlerinize hem de iş yerlerinize getiriyoruz. Toptan ve perakende satışlarımız sayesinde sizleri hiçbir şekilde elektriksiz bırakmıyoruz. Sadece elektriği değil aynı zamanda ısı ihtiyacı için gerekli olan diğer hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerin arasında su, buhar, ara buhar ve egzost buharını da sizler ile buluşturuyoruz. Bizler en büyük özel elektrik üretim firmasıyız ve bunun da ciddiyetinin farkındayız.

Hedeflerimiz büyük ve biz bu hedefleri gerçekleştirebilmenin haklı gururu içerisindeyiz. Öncelikle en büyük amacımız yenilenebilir enerji sistemleri geliştirmektir. Yani rüzgardan, güneşten yararlanarak bir enerji oluşturma ve kullanma amacındayız. Her zaman piyasaya tutunabilmek, elektrik alım satımlarını en iyi şekilde yönetebilmek bizim en büyük amaçlarımızdandır. Hidroelektrik santralleri kurarak enerji elde edimini arttırmak ve insanlara uygun fiyatlı hizmet sunmak da Bis Enerji olarak en büyük hedeflerimiz içerisinde yer almaktadır. Bizler elbette ki Türkiye’nin her yerine elektrik satışı yapıyoruz ama yine de büyümek ve adımızı duyurmak için dünyanın pek çok yerine de bu hizmeti götürmek istiyoruz.

Bis Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Organize Sanayi Bölgesi Gri Cad. 3. Sok No:1 16140 Nilüfer / BURSA

Bis Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bis Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bis Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ